SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marcin Najman - relacja z treningów dla Fight24.pl

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 439 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5336
Gdzies w teleekspresie dawno temu byl maly reportaz o Pudzianie i robil w nim krotka walke z cieniem (machal lapkami), jak na taka mase to nie bylo zle, nie moge znalezc tego wydania za ch... Pamietacie to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1286
Niee. No ale jak ćwiczył SW to ma pojęcie o tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12700
nie lubię bardzo Najmana
za jego stosunek umiejętności do napinania
mam nadzieję że Pudzian wygra
ale byłbym ostrożny z prognozami mimo słabych filmików z treningów mistrza Najmana:)
z doświadczenia mojej rodziny(wujkowie byli zawodowi bokserzy)wiem co odpowiednia technika i szybkość może zrobić przeciwko młodszemu,znacznie silniejszemu czy masywniejszemu
czytałem te wypowiedzi i wielu zniża się do poziomu Najmana niestety
jak to zostanie pozamiatany itd.

If you want to fly with the eagles, you can't hang out with the crows - Brock Lesnar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5179
Szczerze mówiąć nie bał bym się wyskoczyć z nim do ringu i śmiem twierdzić że nieżle bym mu dokopał...

takie moje zdanie


on nawet nie ma prawa mówić o sobie profesionalista ...
jego walki wyglądają jak bijatyki w barze ...
a i jego pojedynki zawsze zakontraktowane na 4 rundy są i po pierwszej już mu brak kondycji...

zwykły cienias

Zmieniony przez - Paco19 w dniu 2009-12-02 15:12:20

Jestem Szefem własnego życia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Szczerze to myśle że połowa tego forum nie bałaby się wyskoczyc na pojedynek na zasadach mma z Najmanem i nie wiadomo jak to by się mogło skończyc (jestem pewien że od kilku osób na pewno by dostał baty)..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1286
Najman robi z siebie gwiazdora i za***istego fightera. A jego walki pokazują co potrafi ... Tak więc wynik walki jest jednoznaczny - Najman będzie rozłożony na łopatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
http://alefaceci.pl/title,Marcin-Najman-nie-rozbierze-sie,wid,11658216,wiadomosc.html?ticaid=59371

Kurcze chyba sie za bardzo nie znam na tym bo nie wiedziałem że tak wygląda "pięknie wyrzeźbione ciało kulturysty" ;p to ja już jednak nie chce wyglądac jak kulturysta..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1286
Jak on ma ciało kulturysty to ja jestem Prima Balerina ... ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
W sumie jeśli Najman ma wygląd kulturysty to jak opisac Pudziana?;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1286
Ideał strongmana ??
nie wiem, brak pomysłów. Ale z tym artykułem to zaszaleli... Za***ali jak łysy warkoczem o kant kuli
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rękawice

Następny temat

Rozciąganie

forma lato