SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Manchester United vol.3

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 415 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3732
Dawno się tak cieszyłem z wygranej Tottenhamu United w tym sezonie trudna droga czeka, kibice przyzwyczajeni nawet nie do TOP4, a do TOP2. Ten sezon zimny prysznic raczej, ale przyda się każdemu to na złe nie wychodzi

ps. mówię z autopsji

Zmieniony przez - AerodynamiC w dniu 2014-01-02 11:58:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dziwi mnie skad tyle jadu u kibiców innych druzyn przeciw United, co ciekawe w takim stopniu jak u nas to jest wiecej niz w UK bo tam to nikt sie nie cieszy z wygranej Kogutow z kibiców Arsenalu

jednak 13 mistrzostw na bodajże 23 sezony PL musiało spowodować dużą ilość wrogów co teraz może swoje kompleksy wyładować

dziwi mnie jednak bardzo gdy robią to kibice Liverpoolu czy Arsenalu co wbrew pozorom wcale moga miec ten sezon jeszcze mniej udany niż United


Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2014-01-02 22:39:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
^bo kibice w/w drużyn wciąż marzą o mistrzostwie w tym sezonie

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2014-01-02 17:43:09

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 415 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3732
BPL-G
tam to nikt sie nie cieszy z wygranej Kogutow z kibiców Arsenalu

dziwi mnie jednak bardzo gdy robią to kibice Liverpoolu czy Arsenalu co wbrew pozorą wcale moga miec ten sezon jeszcze mniej udany niż United

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2014-01-02 15:04:32


Z kiboli albo fanatyków chciałeś powiedzieć, ja jestem zwykłym kibicem. Czemu tak wiele rzeczy Cię dziwi ? może masz za dużo czasu na zastanawianie się nad rzeczami, które raczej nie powinny podlegać najmniejszym tego próbom

Manchester darzę sympatią, nic po za tym. Cieszyć się można ze zjedzenia batona w równie dużym stopniu jak ze zwycięstwa Tottenhamu będąc kibicem podkreślam KIBICEM Arsenalu.

ps. pisze się pozorom ( nie banuj )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
przeciez jest poprawnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 415 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3732
W Anglii za dużo jest na chwilę obecną drużyn, które chcą wbić się w tą magiczną czwórkę i nie zdziwię się jeśli w tym sezonie ManU to nie wyjdzie, ale to całkiem naturalne. Po latach tłustych przychodzą chude
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ja mimo tak tragicznej gry i już polowy sezonu, pewnej straty pkt do zespołów to jakoś nie wyobrażam sobie braku United w LM zwyczajnie k***a nie potrafię i jakoś wyjątkowo spokojny jestem ze w tym TOP 4 znajdą się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 415 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3732
Na pewno była by to nie mała sensacja ostatnio zaczęli grać, ale dali doopy wcześniej ze średniakami, teraz mecze z trudnymi nawet na początku rundy ( nie znam waszego terminarza ) będą zapewne decydować o końcowej lokacie. Nie ma co porównywać bo mecz meczowi nierówny, ale nie oszukujmy się Tottenham nie gra porażającej piłki w tym sezonie, a przegraliście i to u siebie ;p, chyba że zmiana trenera i rotacje w składzie ( Adebayor + Lennon, którzy nie wiem czemu wcześniej nie grali ) sprawiły, że i kurczaki są teraz znaczącą siłą w lidze. Ciężko powiedzieć bo każdy coś innego pokazuje, w Liverpoolu szaleje wampir, Everton mimo "straty" trenera spisuje się bardzo dobrze, City które gra najlepszą piłę obecnie w UK wg mnie, Chelsea której siano się nigdy nie kończy , a nawet francuskie Newcastle gryzie dobrze punkty. Trzeba się będzie napocić żeby zasłużyć na TOP4, osobiście uważam że to będzie najciekawszy sezon od wielu lat w PL.



Zmieniony przez - AerodynamiC w dniu 2014-01-02 23:15:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
juz jest najciekawszy imo pierwsza 4 bedzie wygladala tak

1. City
2. Chelsea
3. Arsenal
4. United
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam- porada apropo kupna korków.

Następny temat

Liga SFD 13/14 ->WYBÓR SKŁADÓW

WHEY premium