SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witam- porada apropo kupna korków.

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 387 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6911
Witam, na dniach bede sobie kupował korki i zastanawiam się jaki model wybrać. Gram raczej offensywnie, środkowy wysunięty pomocnik, rozprowadzam piłki itd ale też wbiegam na skrzydla i w napad.
Wczesniej myslalem nad nike tiempo, ale kolega z którym gram ostatnio kupil sobie nike mercurial i mówi, że są wygodne, nieźle się czuje piłke itd. I to wprawiło mnie w myslenie, czy moze nie kupić mercuriali.
I Tak się zastanawiam. Mam na wydanie około 200zł, raczej nie więcej, ale minimalnie moge dołozyć.
I zastanawiam się nad takimi modelami:
Nike Mercurial Victory III
http://allegro.pl/korki-nike-mercurial-victory-iii-fg-r-42-5-an-lodz-i3369276524.html - tutaj minus- są białe, a zdarza mi się grać jak Pada deszcz, nie chciałbym by się szybko ubrudziły, choć z drugiej strony czy to ważne?:P (retoryczne pytanie, wiadomo że nie)
Drugie buty to też
Nike Mercurial Victory III tyle że inny kolor
http://allegro.pl/korki-nike-mercurial-victory-iii-fg-r-45-5-an-lodz-i3342531890.html -wydają mi się solidniejsze, choć mysle że jeśli to ta sama seria, to wszystkie buty są tej samej jakosci. I byłby również problem z rozmiarem. Chyba zostały im same rozmiary 45.5... a ja mam dośc mała stopę, a zalezy mi raczej kupić w tym sklepie bo to jednak sklep w łodzi i samemu moge przymierzyć itd, bo jakoś nie ufam kupowaniu butów tym bardziej do gry w piłke które musza być dopasowane (?) przez internet.

Trzecie buty to Nike Mercurial Victory IV
http://allegro.pl/korki-nike-mercurial-victory-iv-fg-r-42-an-lodz-i3342466196.html - i tu moje pytanie do tych którzy je mają lub mieli, lub znają kogoś kto ma, lub maja troche pojęcie o korkach- Czy seria mercurial IV różni się czymś od serii III?
Czwarte buty z serii mercurial to również IV
http://allegro.pl/korki-nike-mercurial-victory-iv-fg-r-42-an-lodz-i3359936872.html - tylko te mi się chyba najmniej podobają, pzoatym są droższe niz 200zł.
I jeszcze jedno pytanie- czy seria czwarta korków FG rózni się czymś (np. wytrzymałoscią) od korków tej samej serii SG?

I Moje pierwsze ważne pytanie- jeśli mercuriale to które i dlaczego?

I równiez jest opcja, bym kupił korki Nike Tiempo Legend III SG (wkręty)

I proszę o podpowiedź do takich pytan: Jeśli Mercuriale to które? Czy zamiast mercuriali opcja B czyli Tiempo? Przekonuje mnie to, że tiempo to seria Legend. Zaś minusem jest to z jednej strony, że są to korki skórzane... A wydaje mi się, że mercuriale skoro są z tworzywa sztucznego, piją mniej wody, a ja tak jak mówiłem gram czasem w deszczu na mokrej nawierzchni i nie lubie mieć wody w butach:P
Przepraszam ze tak nagmatwane:)
Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 387 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6911
rozumiem, więc w pierwszej kolejnosci szukam ctrów, później tiempo a później t90:)
dziękuje temat do zamknięcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196548
Victory=szajs czyli strata kasy...

Tiempo bez wątpienia lepsze tylko pytanie gdzie będziesz grał bo wkręty np. na sztuczną czyli orliki się nie nadają

A jakie mercuriale, z serii vapor

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2013-07-17 13:16:18

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 387 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6911
Victory szajs? To Jest drugi jakby poziom w kolejnosci od najnizszego i serio taki szajs? Wiesz, nie ukrywam, że bedą to moje pierwsze korki.
Bede grał w 90-95% na naturalnej murawie a pozostały procent, to orlik, ale to naprawde bardzo rzadko. Czemu wkręty się na sztuczną nie nadają?
Na Vapor to mnie raczej nie stać... Pozatym boje się kupować zamawiane... Doradź:)

Edit:
A miracle to seria wyższa czy nizsza od vapor?

Zmieniony przez - Logitechh w dniu 2013-07-17 13:32:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196548
Tak szajs, który rozlatuje się po paru miesiącach,szkoda kasy.
Wkręty są przeznaczone przede wszystkim na mokrą i grząską murawę...
miracle to niższa seria od vapor

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 387 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6911
No ale przecież jest gwarancja, to jak się rozlecą, to gwarancja jest niewazna? oO
A na suchej murawie się dobrze nimi gra czy nie?
tak własnie myslalem. Kurcze, am nie wiem co teraz robić:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196548
Nie zawsze jest łatwo wymienic buty,mimo gwarancji
Kup lanki i po problemie

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 387 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6911
Czemu nie zawsze? aż takie są z tym problemy?
No więc skoro lanki, to tylko te z serii victory.
Jeśli te z serii victory to który model?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196548
jak by było tak,łatwo i przyjemnie to każdy by zamiast kupowac nowe buty latał i wymieniał.
Czemu tylko z tej serii nie ma w całym sklepie innych lanek ?

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 387 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6911
Może i masz racje.
Nie, własnie nie, lanki są tylko z tej serii mercurial.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17471 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196548
Zmiana sklepu?.
nie ma jakiejś kolosalnej różnicy między 3 a 4,ale wybrał bym 4

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 387 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6911
No ale w innych będzie drożej, np. za takie lanki victory mercurial w go sporcie czy intersporcie zapłace 230zł a tutaj w sklepue 170 czy 180.
w sensie nie ma duzej róznicy między mercurial victory III a IV tak?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typer EKSTRAKLASY 2013/2014

Następny temat

Manchester United vol.3

WHEY premium