SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Manchester United vol.3

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17674

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
"
Jak wygląda sprawa między Rooneyem a Moyesem? Jedenaście lat temu Rooney przyznał, że czuje się podduszony przez Moyesa. W autobiografii napisanej w wieku 20 lat opisał swojego przełożonego jako apodyktycznego człowieka w pełni odpowiedzialnego za transfer na Old Trafford za 25 milionów funtów.

Na dodatek Wayne oskarżył Szkota o upublicznienie pewnej rozmowy w Liverpool Echo. Za tę sprawę Moyes wytoczył Rooneyowi sprawę w sądzie, którą wygrał. Mimo późniejszych oświadczeń obu stron o zażegnaniu konfliktu, nadal było czuć napięcie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
W weekend oglądałem jakąś transmisję i komentatorzy rozmawiali właśnie o tym prawie podatkowym we Francji - Kubica i Radwańska tam też "żyją" i ponoć mają niedługo opuścić księstwo, więc chyba coś jest na rzeczy z tym prawem i chyba faktycznie dotknie to obcokrajowców, którzy chcieli swoją mamonę ukisić we własnej kieszeni.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Teraz to zgłupiałem. Jeszcze pare miechów temu czytałem że Radwańska płaci podatki w Polsce.

Zmieniony przez - Obi_ w dniu 2013-08-19 23:27:36

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
o tym konflikcie Roo z Moyesem nawet nie wiedziałem, myślałem że Wayne chce odejść z MU tylko ze względu na gwiazdorskiego "foszka"
w takim razie zwracam mu szacunek

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
" jak dumnie mówi ojciec i trener sióstr Radwańskich, obie od swoich bajecznych zarobków płacą podatki w Polsce, nie zamierzając tego zmieniać."
http://natemat.pl/10527,czy-pieniadz-ma-narodowosc-agnieszka-radwanska-lepsza-polka-bo-placi-tu-podatki
Art z zeszłego roku więc mogło się zmienić.
ed. mam info z maja tego roku że nadal płacą u nas.

Bloodner foszek również. Przecież on chciał bardzo odejść już rok temu.





Zmieniony przez - Obi_ w dniu 2013-08-19 23:32:23

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
tak szczerze to nie przychodzi mi na myśl gdzie mógłby odejść. Transfer do innego angielskiego klubu jak się okazało wykluczony, mówiło się o zainteresowaniu Monaco, PSG, Realu, Bayernu i Barcy. W monaco mają jak na razie Falcao, PSG jest Ibra i Cavani, niepotrzebny nikt nowy na atak, do Realu Roo mówił ze i tak nie chce iść bo nie ma ochoty już nigdy współpracować z CR7, a Barcelonie też zbędny i tak nie chce go pozyskać.

Zmieniony przez - Bloonder w dniu 2013-08-19 23:34:25

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Niech zrobią wymianę z BVB i sprowadzą świeże drewno rodem z Polski

Obi, szczerze pisząc to nie wiem jak jest w przypadku Radwańskiej, tego nowego prawa podatkowego we Francji i czy obejmuje to obcokrajowców mieszkających w księstwie, bo zwyczajnie mnie to g**** obchodzi i podaję tylko zasłyszane informacje - nie wiem, czy na wp i komentatorzy którzy o tym mówili w tv mają rację czy nie, nie weryfikowałem tych informacji, zresztą na tym mobilnym necie to sobie mogę

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 111 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 346
Bloonder
o tym konflikcie Roo z Moyesem nawet nie wiedziałem, myślałem że Wayne chce odejść z MU tylko ze względu na gwiazdorskiego "foszka"
w takim razie zwracam mu szacunek


Rooney po transferze do United skrytykował Moyesa, ten podał go do sądu i wygrał sprawę, Wayne musiał publicznie przeprosić i zapłacić pewną sume pieniedzy. Od tamtego czasu mieli ze soba na pienku, info o checi zmiany klubu wyplynelo zaraz po objeciu posady trenera United przez Davida
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Niech zrobią wymianę z BVB i sprowadzą świeże drewno rodem z Polski

Lewy drewnem był kiedyś w Lechu Poznań. Teraz tak się rozwinął technicznie, że raczej określanie go w ten sposób nie jest na miejscu.
Świeże drewno rodem z Polski będą mieli jak zrobią wymianę z Wartą Poznań ( dodatkowo drewno obyte w angielskiej lidze)

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam- porada apropo kupna korków.

Następny temat

Liga SFD 13/14 ->WYBÓR SKŁADÓW

WHEY premium