SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Majonez a ketoza

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 31312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 384
Wyrzucić ser ? W sumie za dużo białka ketozie nie sprzyja.Ale co w zamian ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 234 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7981
dokładnie , daj mięso tłuste mięso :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 136 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 8085
Karkówka, golonka, łopatka, wołowinka, rybki, itp. same przysmaki sobie możesz pichcić ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 384
Ale chodzi mi, że w zamian tak na szybko. Wyjądź ser z lodówki i zacząć szamać dużo czasu nie zajmuje, z majonezem to samo ; D skoro wyrzucam kielbase, ser i majonez to co w zamian tak na szybko, żeby zjeść ? Bo kabanosy chyba odpadają, bo jeszcze bardziej przetworzone :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 136 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 8085
Na tej diecie powinienies jeść mięso tłuste, ryby itp, surowego tego nie zjesz więc trzeba chwile poswiecić na pichcenie, Najwyżej usmaż sobie na caly dzień, ale na kolejne posilki bedziesz mial zimne. Zreszta upiec mieso to nie zajmuje wiecej niż ugotować jajko na twardo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Majonez to spora ilość omega 6, więc do eliminacji, ew. jako niewielki dodatek smakowy. Skup się na jak najmniej przetworzonych produktach. Nie kiełbasie a zwykłym kawałku mięsa, czy rybie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 384
Kurde, nigdzie o tym nie słyszałem albo nie doczytałem. Ehh... a mógłbym tak zamienić te 130 gram majonezu na masło ? Tylko gdzieś masło extra zjadałbym dziennie 70 gram + to masło na którym robie jajecznice, bo do jajek na twardo dodawałbym to masło zamiast tego majonezu. No i to mięso wezme pod uwage i będe go zjadał jak najwięcej kosztem jogurtu czy jajecznicy dziennie. Jaką zawartość ma to masło o którym wiem tyle co o majonezie. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 384
Pierś z kurczaka bez panierki i nogi z kurczaka lub kaczki mogą być ? (Gotowane lub pieczone) ? Bo mam tego pełno na placu (kury,kaczki,koguty) i częściej właśnie zjadam drób niż wieprzowine. To co z tym ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 384
Słyszałem, że jedzą surowe mięso i jaja również hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Mogą być piersi, udka, czy kaczka.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna - odchudzanie

Następny temat

Masa czy redukcja co sądzicie ?

WHEY premium