SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Magdalenka

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam ! Moze to nie temat na to forum ale interesuje mnie wasza opinia na temat akcji AT w Magdalence. Szczególnie opinia ludzi którzy są w temacie.

I najlepszy trafi na lepszego !!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=72321

W TYM TOPICU DYSKUSJA NA TEM TEMAT JUZ TRWA

A świstak siedzi ... bo sreberka były kradzione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki.

I najlepszy trafi na lepszego !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem akcja była przeprowadzona dobrze.Może brakowało tylko karetki.Nigdy nie można wszystkiego przewidzieć.Kto mógł myśleć, że kiedykolwiek ktoś zaatakuje AT granatami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2526
Trzeba bylo obejrzec Raport TVN24 w ostatni weekend.
Wypowiadali sie tam komandosi GROMU.
Ich zdaniem cala akcja byla fatalnie przygotowana.
Nie mowiac juz o tym, ze polskie AT ma tureckie (!) podroby HKMp5,
ktore sie zacinaja i g... mozna z nich ustrzelic.
Szkoda bardzo tych chlopakow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 495 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7630
"Moim zdaniem akcja była przeprowadzona dobrze.Może brakowało tylko karetki.Nigdy nie można wszystkiego przewidzieć.Kto mógł myśleć, że kiedykolwiek ktoś zaatakuje AT granatami."

To tak jakby żołnierz podzedł na wojnę i bardzo sie dziwił, że do niego strzelają
AT to grupa specjalna, a nie banda przypadkowych ludzi z pistoletami




Nie jest sztuką nigdy nie upaść, lecz z każdego upadku zwycięsko się podnosić.
Przysłowie chińskie

"Nie wystarczy coś wiedzieć,
Trzeba umieć to zastosować,
Nie wystarczy chcieć, trzeba działać." (Goethe)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ludzie, nie w****iajcie mnie już z tym Gromem, czekam już od miesiąca na odpowiedź jak zrobiliby to chłopcy z Gromu. Osławiony Grom, ciągle o nim się mówi, zawsze dobrze nigdy źle, Ci faceci są już legendami, to że pomogli kiedyś w robocie przy ztrzymaniu gości z Art-b to nic nie znaczy, czy teren był zaminowany ? Natrafili na jakiś opór ? Następnie misja na Haiti, z tego co wiem to nasi komandosi kierowali tam ruchem na ulicach. Nawet jak roz***ali śmigłowiec to napisano że dzięki swietnemu wyszkoleniu kaleką został tylko jeden żołnierz. Najlepiej nie mówić nic co oni robią i otaczać ich aurą tajemniczości. Pewnie niedługo jakiś były żołnierz napiszę książkę ( tak jak Suworow o Specnazie) w której będą niesamowite rzeczy. Moje zafascynowanie Gomem mineło kiedy miałem okazję pogadać z kilkoma operatorami, myślę że byli szczerzy w stosunku do mnie.
Czekam aż wypowie się pasjonat Gromu na temat akcji w Magdalence, poproszę o plan akcji i metodę jaką wykryliby zakopaną bombę !
Już mnie ****ica bierze jak czytam wypowiedzi gości z organizacji typu "zuchy" którzy wypowidają się na ten temat. Najlepiej założyć mundur amerykańskiego żołnierza i biegać po lasach z atrapą kałacha, rzeczywistość jest inna, musicie iśc do MON-u i zobaczyć jak wygląda prawdziwe wojsko, mogę się założyć że po odsłużeniu zasadniczej służby wojskowej już nie będziecie zakładać amerykańskich mundurków. Większość ludzi tu piszących to małolaty zafascynowane wojskiem, wojsko to fajna zabawa do czasu kiedy zaczyna się wojna. Fajnie że macie taką pasję jak militaria, wojsko, organizacje paramilitarne dobrze wpływają na patriotyzm :)

Słowa uznania dla AT z Warszawy za świetnie przeprowadzoną akcję !!!


I najlepszy trafi na lepszego !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zdecydowanie Cię popieram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeśli GROM-owcy uważają,że akcja była źle przeprowadzona to niech oni się zajmą łapaniem przestępców a nie siedzą w Iraku i nie wiadomo co robią.Jeśli są tacy dobrzy to czemu nie chwalą się jaką funkcję spełniają na wojnie?Podobno przeprowadzili tyle akcji,ale nikt nie wie jakie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
ustrzelili 1 z 6 Husajnów

A świstak siedzi ... bo sreberka były kradzione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 277 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 560
cześć ludziska, jestem gliniarzem, tak się składa, że mam znajomych i w Gromie i w ateciakach, którzy byli w magdalence. zresztą sam tam byłem tylko już po całej akcji. Po pierwsze nie można porównywać Gromu do żadnej jednostki AT Policji. Całkiem inne szkolenie i założenia. Grom może likwidować ludzi, policja nie, gdyby odstrzelili tych palantów w magdalence ktoś mógłby powiedzieć, że Policja wykonała wyrok. My musimy gościom zapewnić sprawiedliwy proces nawet wtedy gdy wcześniej zamordowali kilku naszych, a chłopaki z AT w Magdalence zachowali się jak zawodowcy, gdyby tam byli zwykli policjanci zginęło by dużo więcej osób. A ekspert z Gromu nie zachowa swoje uwagi dla siebie, bo krytykować można zawsze a być i robić swoje to co innego. Nie obrażam GROMU bo kilku moich kumpli z mojej byłej jednostki tam jest ale ruszają mnie takie wypowiedzi. Jaką GROM ma praktykę w zatrzymywaniu przestępców? żadną. Pozdrawiam wszystkich i wielki szacunek dla gliniarzy z AT którzy codzienie żyją na krawędzi a nie od czasu do czasu.

Jarek Zalewski

Za odwagę trzeba płacić. Strach jest za darmo.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ken Shamrock vs Tank Abbott

Następny temat

Belfort ?

WHEY premium