SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

M Drol - nerki ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
osobiscie stosowalem m-droll 2tab dziennie kolo 3 tyg zaczely mnie lapac rozwolnienia i szczalem na ciemniejszy kolor obnizylem do 1tab dociagnalem do 4tyg i przerwalem, przystosowaniu antka irana dawka 2tab(100mg) dzinnie przez 4 tyg (legit na 100% bo wyrywal z butow) nie odczulem praktycznie zadnych skutkow uboczynch toksycznosci antka wiec smialo moge stwierdzic ze m-drol ryje flaki poteznie


Zmieniony przez - Yaaraass w dniu 2010-07-09 03:38:12

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
Grzesiu ma racje niestety mocz to tragedia czegos takiego sam nie widziałem i z tym Antkiem tez sie zgodze . Mdrol moze daje dobre przyrosty ale gra nie jest warta swieczki zreszta jak ktos chce to walic w siebie to smialo i niszczyc sobie flaki zwłaszcza ze po PH były liczne przypadki bardzo przykre z watroba i nerami

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29446 Napisanych postów 62880 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902342
wiadomo ze lepiej i zdrowiej zajadac fejka metki niz sprawdzonego ph

demonizujecie panowie. m-drol to mocny srodek z mocnymi sajdami nie dla kazdego sie nadaje ale tez sporo osob je i jest ok.wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 154 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10731
dzisiaj jest troche lepiej. sprobuje jeszcze pociagnac ze 2 dni. zobaczymy co to bedzie. najgorzej jest wieczorami...wtedy nawet jak chodze czuje jak mi te wszystkie bebechy podskakuja w srodku

Zmieniony przez - YoungBuck w dniu 2010-07-09 10:41:38

p****** stres, nie miej strachu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29446 Napisanych postów 62880 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902342
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
mdrol bardzo dorby i mocny srodek i jesli ktos podchodzi o niego bez profilaktyki na 120% to zle robi i potem sa jazdy. TUDCA/UDCA na watrobe + jakes NAC/heperegen i daje rade. ginjal i zurawina na nery tez pomoga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
ALe niektorzy glupoty [*******a. Jakos zjadlem 160mety polskiej 30mg ed przez chyba 6tyg, bez zadnych oslonek, bez niczego, efekty za***iste, sila, masa, wsyztsko na plus. problemow ze zdrowiem ZERO!, zadnej zgagi, boli brzucha, napuchniecia, a do jakiegos smiesznego m drola trzeba jeszcze kupowac oslonki na watrobe , na nerki, na to , na tamto, ryje bebechy , zmienia kolor moczu. ogarnijcie sie troche. m drol mnie zniszczyl poprostu po 3 dniach, i pozniej tydzien chodizlem jak otruty. po co brac taki syf? ktory na koniec i tak wyjdzie drozszy niz saa, a saa jest duzo lepsze? IMO totalny bezsens.

Zmieniony przez - Dee-Jay w dniu 2010-07-09 11:33:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
leciałem emką 6 tyg 20mg ed , waga w miejscu , smalec palony , definicja mocno na + . Nerki kilka razy poczułem . Flaki wporzadku , profilaktyka w postaci witamin , omegi i xartanu .

osobiscie wiem ze stary emdrol był mniej toksyczny . Nowe opakowania są gorsze,znajomi kupil emke pozniej po mnie i kazdy z nich narzekał na bóle flaków , rozwoleniania i wypchany brzuch .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 154 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10731
m drol mam ten z bialym kapslem. nie wiem czy to stary czy nowy. data waznosci do konca 2012.
patrzac przez pryzmat silowni to taki troche srodek cud. masa w gore, bf w dol, wytrzymalosc w gore, sila tez na plus, ale niestety cos kosztem czegos. myslalem, ze wydajac 200zl razem z oslonkami bede mial wszystko lux, a tu sie okazuje ze po paru dniach trzeba odstawic. pozostaje rozgoryczenie, w****ienie, stracona kasa i kolka nad dupa

nie widze sensu brania heparegenu. z watroba nic sie nie dzieje.

Zmieniony przez - YoungBuck w dniu 2010-07-09 12:16:13

p****** stres, nie miej strachu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 170 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7584
Mam pytanie odnośnie tego wydętego brzucha po m-drolu? O co w tym chodzi, czym to jest spowodowane i jak temu zapobiec?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co brac zeby dobrze wygladac???!!!!

Następny temat

cyklon do oceny 3 fazowy

WHEY premium