SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

M-DROL, H-DROL CZY MOZE SSA PORADZCIE

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
nedwader bij propa

naprawde pomijajac kwestie efektow skutkow ubocznych itp doswiadczysz czegos pieknego - masa energii zyciowej, jesien sredniowiecza z tylka Twojej kobiety oraz swietny nastroj

ani m-drol ani metax nie da Ci takiej jazdy, wrecz mozesz sie zamulic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
a ch*ja tam jazdy to sa po narkolykach i alko Chyba, ze ktos wali 200mg ed to go wyj.ebie z butow a kuta.sa ze spodni

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3942
Renesans słuchaj wiem ze wiek zły bo najlepiej by było zacząć od 21 lat z towarem ale co do tego czy wykozystałem cały swój potencjał to mówie ze tak bo jak zaczynałem przygode z siłką wazyłem 62 kilo i 55 na klate brałem a teraz po 2 latach stazu stosując odrzywki doszłem do wagi 92kg (aktualnie) i juz teraz stoje w miejscu od jakiegoś czasu więc stwierdziłem ze trzeba coś walnąć a po zatym miałem ostatnio kontuzje ręka w gipsie:P do starej formy juz wruciłem ale dalej niechce za hooja pujść i nie martwcie sie o diete i trening bo nie jestem moze jakiś ekspertem ale na pewno nie jestem zułtodziobem :D i jeszcze chciałem sie zapytać czy 50 mety w tabsach po 10 mg ma sęs po 20 mg dzienie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Metanabol
1-2 15-20 mg
2-4 20-25 mg
+ dobra dietka i można coś tam zdziałac ;)

Zmieniony przez - ficu777 w dniu 2010-02-14 22:31:19

Zmieniony przez - ficu777 w dniu 2010-02-14 22:31:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 152 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3337
nedwader jestem obecnie na cyklu M-drol + H-drol, upszednio miałem już kontakt z ph także wiem co robię i wiem jak na mnie działają i na mój ogranizm. jak na mnie te ph działają bajecznie. Wolę ph niż podrabiane saa, na których się wilokrotnie zawiodłem. Moim zdaniem zacznij sobie od jakiegoś łagodnego ph czyli e-stane, h-drol itp żeby zobaczyć jak działają na twój orgnizm, jeden woli saa drugi ph, jeden woli córkę drugi woli matkę. powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
ned spokojnie mozesz dac mete 10mg dzien, n aodblok 5 tabs clomidu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3942
a tak jak napisał ficu da rade czy zamało?? czy pociągnąc 6 tygodni??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
mozesz leciec tak jak ficu, moze byc 6 tygodni, tu naprawde nie ma jakichs ograniczen starsznych, to dosc bezpieczny steryd

z tym ze jesli bardzo dobrze ogarniasz kulturystyke to mozesz probowac wykorzystac minimalne dawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
mete bierz stałą dawke
żadnych piramidek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3942
to w takim razie jak opierdziele 50 mety bo mam brać z ficem 100 na spółe to trzeba robić odblok ?? i ile 6 tabletek wystarczy czy w ogóle nie robić odblokowania??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to wytlumaczyc?

Następny temat

Wystający brzuch

WHEY premium