SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MTB Czy BMX??

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13191

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 163 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12469
znaczy ze niby co?? koleszko ??
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
że ja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 163 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12469
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 163 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12469
chyba kolega nie widzial panow ze stanow albo z niemiec jezdzacych na malych kolkach...z reszta Janek Pietruczuk tez nie jest malym chlopcem ale pewnie nie wiesz kto to...
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
nie wiem kto to. tak czy inaczej polecam mtb jako bardziej uniwersalny szczególnie dla wielkich dębów jakim jest mr. Cox.

i nie mów do mnie "koleszko"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 981 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7202
eee...od tego trzeba zaczas to nei ja na fotce, ja jestem bratem jakto to nazwales mr. c0x

Siła rodzi się tylko z bólu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 163 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12469
moglem powiedziec inaczej...ale po co...temat uwazam za zamkniety...
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
no to gadaj bracie Coxa, że jesteś bratem od razu a nie Coxem we własniej osobie:) generalnie musisz sie zastanowić nad tym do czego potrzebujesz tego roweru. jeśli chodzi ci wyłącznie o triki itp to oczywiście BMX ale na nim już w lesie nie pojeździsz. nie jest też to dobry rower do zwykłego przemieszczania się. możesz też spróbować wcelować w coś posrodku - kupić MTB z małą ramą. ludzie na tym robią różne fajne rzeczy, a jak podniesiesz siodło to i pojeździsz sobie zwyczajnie.

pr2emon możesz sobie uważać temat za jaki chcesz koleszko. nie jesteś modem na szczęście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 163 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12469
zamykajac temat mialem na mysli Twoje zdziwinienie z uprzedzeniem a propo duzych gosci na malych rowerkach...
a co do MTB to i racja ze bedzie bardziej wszechstronny ale zycie to sztuka wyboru...podobno ja mialem z problem z wyborem dlatego mam X i MTB
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4782
hehe male ramy sa troche bardziej zwrotne, ale na dluzsze dystanse czlowiek sie bardziej meczy ;p

-_-'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieg o Nóż Komandosa

Następny temat

jak szybko moze spasc wydolnosc?:(

WHEY premium