SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MTB Czy BMX??

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13188

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 981 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7202
Witam, pytanie jak w temacie, u mnie w miescie duzo osob jezdzi na tym i na tym wiec nie iwme co mamwybrac pomuzcie mi, oba soirty wydaja sie fajne ale ktore lepsze? ktore nan wybrac
??

Siła rodzi się tylko z bólu...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 163 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12469
najlepiej to i to ja tak mam ale musze sprzedac swojego X-a wiec jak by ktos byl chetny to zapraszam
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4782
to zalezy co kto lubi ;] mnie duzo bardziej jara smiganie po lesie, ostre zjazdy, katowanie sie na dlugich podjazdach, nieraz jakis dluzszy dystans albo wybicie sie z jakiejs malej hopki ;]

a sa tacy ludzie kotrzy lubia poskakac, porobic jakies dziwne sztuczki na pegach itp.

zaleta mtb jest to, ze mozna nauczyc sie robic kilku prostych trickow takich jak bunny hop, pivoty, manuale, z tymi juz troche trudniej, ale tez znam ludzi, ktorzy na mtb robia bez problemu ;p side hop, pedal kick, kangaroo. a na bmxie w las nie wjedziesz raczej ;]

-_-'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 981 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7202
przsemo, a za ile sprzedasz? napisz mi na gg 4806669

Siła rodzi się tylko z bólu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 981 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7202
kurcze, klopot mam, bo u mnie nie ma tak za bardzo gdzie jezdzic na mtb i bmx i nie wiem o wybrac, tereny pozamiejskie, lipa...w tym pech

Siła rodzi się tylko z bólu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 981 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7202
przemo jestes ze szczecina :D? to cyhyba kupie od ciebie a za ile :D? jak masz fotke to napisz na gg i mi wyslij albo wstaw na forum

Siła rodzi się tylko z bólu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 163 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12469
ale na MTB nie zrobisz barspina ani tailwhipa i innych...
a to czego sie nauczysz na malych kolkach mozesz przeniesc na duze
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4782
c0x ja tez jestem ze szczecina ;]

jak chcesz jezdzic na bmx to masz tylko orly i skatepark, jak chcesz jezdzic na mtb to masz lasek arkonski, puszcze wkrzanska, puszcze bukowa, ewentualnie mozna podjechac do goleniowskiej ;] poza tym na mtb mozna jechac tez szosa ;p

-_-'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 981 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7202
no to nie wiem co mam wybrac bo hmm... bo łatwiej jest sie nauczyc trickow na malym bmx jak to powiedzial jeden user a pozije rpzeniesc na duzy rower, a ja nie mieszkam doslownie w szczecinie mieszkam niedaleko szczecina, w nowogardzie i to jest ale miasto, bez rzadnego skate parku i nie ma gdzie jezdzic na bmx ani nie ma gdzie jezdzic na mtb, wiec pech...i nie iwem co mam wybrac... jakby byl skatepark to bym wybral bmx bo na mtb...malo warunku do free rid'u, a to co napisałeś(poprzedni uzytkownik przede mna to co to sa za orły? pierwszy raz o tym slysze, i kto u was budował skate prak ? gimna czy co ? wszyscy riderzy rpsoili gmine o budowe :D?

Siła rodzi się tylko z bólu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4782
hehe, nie wiem kto zasponosorwal skatepark ;]
a jesli chodzi o mtb i freeride to jest zupelnie cos innego, inne rowery. szczerze mowiac to duzo latwiej jest znalezc cos do mtb i freeride'u niz na bmxa ;] orły to jest szczecinski pomnik czynu polakow, czesto mozna znalezc tam duzo osb na rowerach ;]

-_-'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
kup sobie mtb. jak taki wielki chłop będzie wyglądał na bmx?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieg o Nóż Komandosa

Następny temat

jak szybko moze spasc wydolnosc?:(

WHEY premium