SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MR. OLYMPIA 2021

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 80760

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400739
Ramy wygląda elegancko, tylko to chyba nie o gajerek na tam chodzić
2

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5408 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388400
doloze takie swoje 5groszy z dupy nie warte niczego kto chce to przeczyta a kto nie to nie

jak dla mnie po wielu latach stwierdzam, ze heath byl jednym z najlepszych mro jesli chodzi o sylwetke wiem, slabo wygladal np. najszerszy przodem czy bicepsy przodem ale takiej pekatosci i 3d nie mial chyba nikt mi znany, szkoda tylko ze byl nie za wysoki no i szkoda ze ta przepuklina mu tak zrypala kariere... imo gdyby nie to moglby pobic rekord colemana czy haneya - no ale nie ma co gdybac wiem tez kiedys mialem troche inna opinie o nim ale chyba z wiekiem mi przychodzi, ze patrze coraz to inaczej na sylwetki i kulturystow, do tego uwielbiam jak heath 2 zdanami na insta umie wzniecic gownoburze z niczego















szkoda ze w tym roku odpuscil i szkoda ze obsada jest jaka jest



Zmieniony przez - lordknaga w dniu 10/7/2021 11:10:03 PM
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 96 Napisanych postów 612 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29458
Pomijając jednorazowe odpały to ,,nowożytnych '' mr Olympia mamy czterech, tak więc Phil jest jednym z najlepszych na pewno. Choć IMO byłby wśród tych ww mistrzów sylwetkowo ostatni gdyby brać pod uwagę życiówki. Wyżej od niego postawiłbym także flexa,levreonea,nassera...ale trzeba przyznać że przez te 7 lat był najlepszy.
1

Gdy odpuszczasz,twój przeciwnik ma trening życia i już nigdy go nie dogonisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
Mnie najbardziej interesuje CP i bitwa Cbum vs. reszta świata xd
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
I narzekali że mu bebech wywaliło ale jakoś u Walkera im bebech nie przeszkadza żeby wygrać AC gdzie ile on ma lat a już taka talia rozepchana,

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1978 Napisanych postów 19837 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731885




Swoją drogą, Bob podobno ma 182 - 183 cm wzrostu, Ramy 178 cm, tutaj jakby w ogóle różnicy nie było jak stoją obok siebie, a momentami nawet Ramy wydaje się wyższy. :)

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 886 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57917
W CP będą chyba największe emocje. Ciekawe jak wypadnie Molnar, bo na AC 8 miejsce trochę mnie zaskoczyło. Ruffin wydaje się, że będzie walczył też o topowe miejsca - ma świetną sylwetkę. CBum też z pewnością będzie walczył o pierwsze miejsce, ale mi chyba bardziej odpowiada sylwetka Breona. W 212 nie widzę nikogo innego niż Keona :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5408 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388400
a ten karzel nie bedzie bronil tytulu w 212? jak dla mnie to bumstead nie bedzie walczyl, walka bedzie o drugie miejsce, miedzy reszta

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 886 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57917
Ojj, aż tak szybko bym złota Chrisowi nie dawał ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1978 Napisanych postów 19837 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731885
Clarida startuje, tutaj 3,5 tygodnia przed. Myślę że obroni tytuł.

1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Toronto Pro Supershow 2021

Następny temat

Arnold Classic 2021

WHEY premium