SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MR. EUROPE PRO 2013

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 18135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1998 Napisanych postów 19857 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732070
Tak, Sami w open.

Tuataj aktualizowana wczoraj lista zawodnikow startujacych w konkursie. Lista sie jednak rozni od tej z oficjalnej strony.




Zmieniony przez - Possible w dniu 2013-05-01 10:56:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
jak mówiłem Freeman nie odpuści i popsuje Robertowi zawody no chyba, że Robert będzie jeszcze lepszy, a Freeman delikatnie zamuli z formą, ale raczej TOP 3 powinno być, ale teraz to już ciężko co kolwiek prorokować...

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 839 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 56331
Ja jestem ciekaw jak Sami będzie wyglądał na scenie w open. Konkurencja nie za bardzo wygórowana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1998 Napisanych postów 19857 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732070
W sumie to do Freemana w Hiszpanii mial Piotrkowicz raczej szczescie, dwa razy z nim wygral raz przegral. Mam nadzieje ze i tym razem go pokona. Przykladowo takiego Nunna, Piotrkowicz zawsze tam pokonywal wysoko.

Zmieniony przez - Possible w dniu 2013-05-01 13:25:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1998 Napisanych postów 19857 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732070
Daniel Toth 4 dni przed zawodami




Zmieniony przez - Possible w dniu 2013-05-01 19:28:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
Mysle ze top 3 musi byc czy samiego pokona ciezko bedzie powiedziec bo jak wiemy fantastyczny zawodnik znaja sie dobrze i bedzie fajna rywalizacja fremana tez moze przeskoczy ale to raczej pewne podium jest

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1998 Napisanych postów 19857 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732070
Jeszcze nie wiadomo czy faktycznie Al Haddad wystartuje, pomimo tego ze jest na liscie. Sami celuje w NY Pro, i to jest dla niego najwazniejsze obecnie. A gdyby nawet wyszedl na te zawody, to mysle ze przegra z Piotrkowiczem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
JAk wyjdzie to przegra, jest mniejszy i bedzie to widac ze odstaje od open
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 35 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1793
Panowie, nie ma co prorokować tym bardziej, że ostatnie wyniki pokazują, że niespodzianki zdarzają się coraz częściej. W szczególności mowa tutaj o niespodziankach w negatywnym znaczeniu. Mam ogromną nadzieję, że Europa okaże się Europą a nie nadmuchaną "Hameryką".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53593
No może w końcu Hiszpański sponsor coś pomoże Robertowi, bo jak wiemy sama forma niestety w tym przypadku również może nie dać Top 3. Pozostać nam może znowu jaranie się pierw formą Roberta a potem wk.... że znowu będzie 4 czy 6.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IV M P SZKÓŁ PONADPODSTAW. w KULTURYSTYCE oraz PUCHAR BUR

Następny temat

Wyprawa po Złote Runo,czyli MP 2013 Mińsk Maz.

WHEY premium