SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MP w Wyciskaniu Leżąc - Pułtusk (zdjęcia)

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 421 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3014
erato a co w tym Pułtusku fajnego;.... pogoda fatalna, długi rynek a piwa na nim w cale, ławka na zawodach to pożal się boże (lifcie czemu nie zlitowałeś się nad organizatorami i nie pożyczyłeś im swojej ?),sędziowie surowi, kontrola b. ostra, nagrody takie sobie (hostessa - ok), żadnych rekordów, a w kat. 125 kg wystarczyło wycisnąć gryf i to bez zacisków zeby zdobyć złoto......... no może poza fajną atmosferą, sympatycznymi(w większości)ludźmi, imprezą po starcie iiiiii własną życiówką !!!

Prezes Klubu "Grzmoty"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 757 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6245
no tak fajny to on był jak wy byliście,wy pojechaliście a ja zostalem z kurpiami a tak na marginesie co z radą zawodniczą!czy kiedykolwiek powstanie i czy będzie broniła interesow zawodniczych?ja jednak uważam że zawody rangi MP powinny trwac dwa dni,zawodnicy powinni miec konfort startu,płacą nie małe wpisowe i coś im się należy, nie po to tyracie na treningach żeby z was zrobili spęd jednoniowy kopa w dupe i do domu,a organizator kase zgarnął i się cieszyi jeszcze dostal patere czy coś tam,wroniak przyjeżdzaj bo sie z rozpaczy zapije

Zmieniony przez - mr lift w dniu 2004-06-28 22:57:16

cuda mają to do siebie że czasami się zdarzają.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336273
PEMI
Chyba nie mówimy o tym samym zawodniku,ponieważ zaraz po starcie samodzielnie się przebrał i jeszcze przez długi czas chodził rozmawiając z kolegami.Nie wyglądał na mocno kontuzjowanego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336273
Z tą paterą to już przegięli pałę,czemu np.Naduk nie dostał takiego upominku za organizowanie takich zawodów .
Swoją drogą pewnie Filon kupił ją z naszych składek.
Jednodniowe Mistrzostwa Polski to jest katorga ,zwłaszcza dla zawodników w wyższych kategoriach.
Komisja antydopingowa też dziwnie zagrała ,omijając kontrolą wszystkie kobiety i zaczynając dopiero od mężczyzn w kategorii 90kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 230 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20669
Znam tylko relacje zawodników sam nie byłem w Pułtusku i jeszcze nie rozmawiałem z Mariuszem ale jak to zrbie to napewno o tej sytuacji napisze coś więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Wroniak, mylisz się. W kat. 125 kg trzeba było na złoto wycisnąć limit III klasy sportowej, więc złota nie było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to w cieszkich kategoriach od 100 do +125 cieniutkie wyniki ciekawe czym jest to spowodowane czyzby nie bylo zawodnikow dobrej klasy ?/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 668
co do rady to moja wina,ale dzien przed strtem atakowały mnie zatoki i ledwo widziałem na oczy nie mówiąc o myśleniu, obiecuje poprawe w serbi sie tym zajmiemy,
nie bedzie tylko Olecha, Śledzia, Żmijewskiego, Nocka, ale oni wiedza szczególnie Nocek, że bedzie sekretatrzem oczywiście jak go inni poprą bo dla mnie to sie nadaje do tego.
Z Weigerą rozmawiałem wie o radzie zgodził sie i mowi, ze jest konieczna to samo Śliwińska i Wołejko, z reszta każdy z zawodników zdaje sobie sprawe ze bedzie potrzebna.
Tak jak trener kadry spostrzegł to nie moze tak byc zawody sa dla zawodników, a nie dla organizatorów czy sedzow itd.

www.republika.pl/power_lublin
go go Wroniak!!!!
Nie lubie kawki wole herbatkę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
Mojego kolege opusciła moc, ale było fajnie, szczególnie jak patrzyłem w stronę żeńskiej częsci ekipy z Krakowa. Poza tym patrząc na wyniki to nie był jedynym którego owa moc opuścila .
Miałem ochote podejść do każdego, którego kojarzę z forum, ale wzieliby mnie chyba za maniaka hehe, może już jestem

Gratuluje wszystkim zawodnikom którzy zrobili swoją norme

Niunio byłeś na zawodach??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kingeri nie nie byłem, ale wiem wszystko z pierwszej ręki, wiem tez ze dużo ludzi pytało o mnie, co ja takiego zrobiłem ze chcą mnie rozpoznać?
pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

INZER MAX DL???

Następny temat

Ostrołęka - PP Strongman

WHEY premium