SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MP w WL Seniorów, Juniorów 20 i 23 WILKASY 19-21.03.2010

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Kwiecień91
To mamy podobnie z wagą.
Problem jest jeszcze jeden,związany z ilością zawodników w kategorii.
Jak zauważyłeś to w np.w kat.100kg jest około 20 startujących. Czyli że kategoria praktycznie powinna być podzielona na dwie podgrupy.Inaczej między podejściami,zawodnik będzie miał nawet do 15-20 minut...!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 515 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2122
grześ ja wysłałem zgłoszenia już dawno na integracja giżycko itd. i dostałem potwierdzenie że zgłoszenia przyjęte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1067
W Z O R EK
ja tam chyba ide w 110 bo nie lubie zbijac zawsze trace wtedy sile, a Ty jak wkoncu ile robisz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Kwiecień91
Ja napewno pójdę w 100kg ,bo nawet siły mam za mało na 110kg.
To mój pierwszy poważny start po kontuzji,dlatego wszystko raczej kontrolnie bez szaleństw. Bark i łokieć mocno nadwyrężony,muszę się trochę oszczędzać a na poważne ciężary jeszcze przyjdzie czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1067
aha no to nie ma co ryzykowac ja teraz tez mam bark przeciazony i przeszkadza strasznie, niedawno w koszuli tez zaczalem odczuwac przy dopychaniu juz w koncowej fazie, teraz oszczedzam bardzo mam nadzieje ze do zawodow troche przejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 175
w 100 to będzie grubo ponad 20 osób bo jak będzie tak że puszczają całą kat. wagową czyli jun. 20, 23 + seniorzy to zawodników może być prawie 30... więc na pewno będzie się czekało ok 15min na podejście, nawet po podzieleniu na dwie grupy....

Zmieniony przez - Kbk89 w dniu 2010-03-13 20:01:26
...
Napisał(a)
Usunięty przez W Z O R EK za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1374 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9255
nie pełna lista
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2945
A po co ta przeglądarka zgłoszeń-czytelna figuruje na powerliftingu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 974
Lista jest ogromna... rzeczywiście to jest jakieś nieporozumienie aby łączyć w zasadzie 2 imprezy w 1... dobrze że za dużo nie ważę to w sobotę wystartuję :)

Piłka nożna + Bench Press

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Walka hakiem

Następny temat

Budownie siły nóg

WHEY premium