SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MOJA FORMA NA 2 TYGODNIE PRZED DEBIUTAMI

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja mam pytanie... za co ten bold jako nowy na forum... uklady widac dzisiaj wszedzie

Zmieniony przez - wally0 w dniu 2004-04-13 22:20:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
FULL NIE DZIEKUJE, ZEBY NIE ZAPESZAC. MAM NADZIEJE, ZE JESZCZE KIEDYS SIE SPOTKAMY NA MISTRZOSTWACH POLSKI??? ) MASZ JAKIES FOTY? KTORE MIEJSCE ZAJALES?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
szkoda ze nie staniemy w tym roku na scenie!myslałem ze powalczymy dłuzej na scenie jak w 2 giej rundzie stalismy koło siebie!!troche szczęscia mi zabrakło.ale jeszcze sie spotkamy w przyszłym roku!!

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
zająłem 7 me miejsce:(fotki bede miał bo robilismy sobie pare razem ale jeszcze kliszy nie wywołałem!do konca miesiąca powinienem je miec!pozdrawiam!

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TAK TAK JUZ CIE KOJARZE.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
no ja mysle!nie zapomnij mnie tak szybko.....

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KULTURYSTYKA JEST SPORTEM WYMAGAJACYM DUZEGO POSWIECENIA.NIE CHODZI TU TYLKO O DOKLADNE CWICZENIE NA SILOWNI, ALE TAKZE DIETE KTORA CIEZKO JEST UTRZYMAC. W SZCZEGOLNOSCI KIEDY NA TYDZIEN PRZED ZAWODAMI WYPADAJA SWIETA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BEDE O TOBIE PAMIETAL. MOJA DZIEWCZYNA JAK ZOBACZYLA WCZORAJ ZDJECIE Z MAJA TO MYSLALEM, ZE MNIE ROZSZARPIE NA STRZEPY. CO BEDZIE JAK ZOBACZY ZDJECIA Z ZAWODOW Z FITNESKMI??? JUZ PO MNIE,BO JEST MEDALISTKA MP W JUDO I MEDALISTKA PUCHARU EUROPY SENIOREK W JU-JITSU
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
wally0

Marcin dostał bolda bo:

1 -jest to gość, który wie o niebo wiecej, niż 80% użytkowników w dziale "Trening" i "Suplementacja"

2 - bo zależy nam na tym, by wyrobił się czasowo z odpowiedziami- niestety nie ma swojego kompa i korzysta "gościnnie" z "kolejnki" w domu, wiuęc może zamiast pitolić jak potłuczony o "układach" daj resztce swoich szarych prawo głosu??

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
A co do wymiarów Macina, to niestety muszę go opitlić za nadmierną skromnośc. Jutro zaprezentuję wieczorkiem fotki z "mierzenia" aktualnego i będzie można określić ile NAPRAWDĘ GDZIE MA W OBWODZIE

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ja i mój ziomek

Następny temat

Ocencie mnie :)

WHEY premium