SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMAWeekly: Nastula na dopingu

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 369
niech sie wypiera na sile jak Armstrong i jego epo np + walek z probka b, bo jak ta bedzie pozytywna to gorzej, tlumaczyc ludziom ze wszyscy biora w zawodowym sporcie to strata czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2025
***ać wszystkich"znawców".My wiemy najlepiej i trzymajmy się razem.Sprawa niedługo przycichnie i nikt nie będzie wiedzial "co sie stao?".Czekajmy cierpliwie na dalszy rozwoj sytuacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 358 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16022
Jakcy ci onetowcy są prostaccy.... przykład:
"Teraz chyba juz nikt nie powie ze MMA to sport!!!
To sama zbieraniana koksow bez umiejetnosci,nakoksuje sie taki i mysli ze jest dobrym fighterem.Zenada!!!" wypowiedź z onet.pl Jednak co znawca to znawca

"Give me six hours to chop down a tree and I will spend the first four sharpening the axe."
A.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Nie mam zamiaru się wdawać w dyskusje z tymi śmieciami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1792
Marian a ja sie jednak zgadzam z tym, ze koks nie powinien byc zalegalizowany... Pomysl sobie, idzie dzieciak na pierwsze treningi i od razu widzi jak starsi koledzy kluja dupsko... Strach byloby puscic dziecko na jakakolwiek sekcje niestety. Poza tym, gdyby kazdy wiedzial jak to wyglada od poczatku i byloby to legalne, to wielu malolatow swoje treningi od razu wspomagaloby takimi rzeczami, ruinujac sobie zdrowie. Moze lepiej, ze jest tak jak jest i kluja sie zawodowcy, a dzieciaki maja zludzenia. Ze koks nie jest oczywistoscia dla wszystkich, to widac po komentarzach ludzi, nawet wielu trenujacych nie wierzy ze to norma i niech lepiej tak zostanie. Zawodowcy i tak wiedza co maja robic.
Pomysl o tym, ze sport propagowany jest jako jakas idea, ma niby uczyc i rozwijac mlodych ludzi. Jaki bylby to rozwoj, gdyby od razu jasno bylo powiedziane: sluchaj chlopcze, sport to nie zabawa dla dzieciakow, tu sie kluje dupsko i niszczy zdrowie dla wynikow albo wypada z gry?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Dran:
"Marian a ja sie jednak zgadzam z tym, ze koks nie powinien byc zalegalizowany... Pomysl sobie, idzie dzieciak na pierwsze treningi i od razu widzi jak starsi koledzy kluja dupsko..."

A kto powiedział, że na pierwszych zajęciach zwłaszcza w młodej grupie wiekowej ktoś się kłuje? Od tego, do zawodostwa jest droga daleka!

"Strach byloby puscic dziecko na jakakolwiek sekcje niestety. Poza tym, gdyby kazdy wiedzial jak to wyglada od poczatku i byloby to legalne, to wielu malolatow swoje treningi od razu wspomagaloby takimi rzeczami, ruinujac sobie zdrowie."

Bzdura - to tak jak z paleniem fajek, piciem gorzały i dragami - małolaty to robią, ale nie wszystkie, bo mogą to kupic, tak samo jest z koksem, poza tym tylko idiota by sie nie zorienował, że synalek bierze... Poza tym legalne u zawodowców, to nie znaczy, że legalnie można to kupić w aptece bez recepty... - tego chyba nie muszę tłumaczyć?


"Moze lepiej, ze jest tak jak jest i kluja sie zawodowcy, a dzieciaki maja zludzenia. Ze koks nie jest oczywistoscia dla wszystkich, to widac po komentarzach ludzi, nawet wielu trenujacych nie wierzy ze to norma i niech lepiej tak zostanie. Zawodowcy i tak wiedza co maja robic."


Przez to są właśnie wypaczenia w wynikach i nic więcej. A co do ludzi, którzy cwiczą i wierzą w bzdury - to albo są mocno ograniczeni umysłowo, albo ćwiczą dwa miesiące (na dodatek rekreacyjnie) i dlatego niewiele wiedzą.


"Pomysl o tym, ze sport propagowany jest jako jakas idea, ma niby uczyc i rozwijac mlodych ludzi. Jaki bylby to rozwoj, gdyby od razu jasno bylo powiedziane: sluchaj chlopcze, sport to nie zabawa dla dzieciakow, tu sie kluje dupsko i niszczy zdrowie dla wynikow albo wypada z gry?"

Nie odróżniasz uprawiania sportu, od zawodowego sportu, bo od jednego do drugiego droga daleka! Ja uprawiam sport już kilkanaście lat - zawsze staram się cwiczyc "na chama" - przypłaciłem to już niejedną kontuzją, ale nigdy o sobie nie pomyślałem jako o zawodowcu. Większośc ludzi z którymi ćwiczyłem ma podobne podjeście. A biorących sterydy jest sporo, ale głównie na siłowni (a bez tej się nie da obejść w SW na poziomie zawodowym). Ale to głównie narcyzi z siłowni, ew. ludzie którym to jest potrzebne (kolesie z bramek, AT, itp. ) biorą, jeśli mają być "duzi i wymiatać". Zawodowych sportowców znam kilku i wszyscy brali, biorą. Znam też parę osób, które chciały przejść na zawodostwo i brali, ale nie przeszli, bo los pokrzyżował im plany (np. kontuzje) - i nie mam na myśli tutaj tylko uprawiających SW, ale też lekko atletów i koszykarzy/pilkarzy.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4204
Nastula moze zostac zawieszony a polowa z Was przejmuje sie takimi ******lami jak komentarze na onecie. Wiekszosc z nich jest pisana przez redakcje onetu dla prowokacji wlasnie po to zeby tworzyla sie zazarta dyskusja i zwiekszyla ogladalnosc. Nie warto tego czytac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 482 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1835
Poprostu Paweł dał ciała , moim zdaniem nie mozna go nawet tlumaczyc , teraz jest przpał i tyle , a media nie zostawią na nim suchej nitki nawet ...

....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
"Pan Rafał Kubacki miał racje ze Nastula idzie złą drogą.
Panie Nastula-przez pana teraz polska bedzie uwazana za jedna wielką rozlewnie KOKSU.


~znawca z sfd, 27.10.2006 18:17"


Przyznac sie kto to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
pewnie Baby :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nakamura ?

Następny temat

DK-1 France odwołane

WHEY premium