SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MMA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18456
Siemka mam zamiar za rok rozpoczac trening MMA. Teraz aktualnie on niedawna trenuje kicka i myslałem zeby przez pół roku trenować kicka a drugie pól BJJ czyli bede miał juz jakis podstawy z tych dwóch styli(parter stójka) dobre rozwiazenie jak mślicie? czy może lepiej przez ten rok poświecic sie jednemu konkretnemu stylowi?
wcześniej trenowałem jeszcze krav mage 7 miesiecy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 104
ja bym na twoim miejscu oby dwa style na raz trenowal :D

'Nie myśl, że musisz wygrać. Zamiast tego myśl, aby nie przegrać.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18456
najchetniej tez bym tak zrobił ale wiecie...kasa dużo wydaje na samego kicka bo dojeżdzam aż 30km na trening wieć niestety na opcja odpada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18456
poradzi ktos jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1579
ja tez jestem tego zdania co prezes ale fakt faktem kasy troche na to idzie pozatym sam dojeżdzam na treningi 30km i wiem jakie jest to obciązenie dla organizmu jeszcze zalezy czy pracujesz czy uczysz sie bo jak sie uczysz to smialo mozesz isc na obydwa ja np.pracuje i na treningach jest naprawde ciezko i nie wiem czy dałbym rade wziąsc jeszcze np.Judo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18456
chciałbym trenować obydwa style na raz ale nie dam rady tego spełnić. Pozostaje mi trenowanie jednego jak narazie... teraz tak :
1. Trenować pół roku jeden a następne przerzucic sie na drugi styl
2. Trenowac przec cały rok jeden
Które wg was lepsze rozwiazanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75794
drugie rozwiązanie jest lepsze, lepiej dobrze opanować podstawy jednej sfery walki niż kiepsko dwóch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 251 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2192
mnie się wydaje że jeżeli masz zamiar trenować MMA później, to na początek polecam Ci samo bjj, ale to tylko moje zdanie, poczekaj, zobacz co napiszą inni i sam się zastanów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...myslałem zeby przez pół roku trenować kicka a drugie pól BJJ czyli bede miał juz jakis podstawy z tych dwóch styli(parter stójka) dobre rozwiazenie jak mślicie?...

że to dobre rozwiązanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA, ?Co i jak?

Następny temat

IFL [16.05.08]

WHEY premium