SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MEGA-TEST: OLIMP - rekompozycja / by Dog Face

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
start mocny
powodzenia:)

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
imponujący zestaw
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39016
zestaw gites!życze powodzenia.
p.s nie muli cię od leucyny?

*...przeklinałem-przeklne zdradę biedę chciwość...*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 373 Napisanych postów 732 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16921
Z jednej strony Ci zazdroszczę, a z drugiej trochę mi Cię żal. Tyle odpowiedzialnosci, stresu, pracy, a do tego choroba. Jestem z tobą Dog Face, trzymam kciuki.

PS: Ja też dzisiaj zacząłem HST.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 518 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50628
ale stuff
bede sledzil powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
miejmy nadzieje, ze to nie swinska grypa

powodzenia!

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 345 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4358
zauważyłem że ten dział zszedł na złą strone bo każdy się prześciga w ilościach suplementów używanych do testów, głupota głupota głupota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziękuję wszystkim za miłe słowa,

Dzisiaj było trochę lepiej, zjadłem cztery dobre posiłki i wypiłem prawie 4 litry wody. Zestawu testowego na razie nie ruszam, czeka sobie spokojnie. Zobaczymy jak to się wszystko ułoży.

Mam ogromną chęć do dzielenia się z Wami wrażeniami - niestety, pech to pech.

------------------------------------------------------------------
Bonusowo zapodaję dwa filmiki z piątkowego treningu (miały być częścią pierwszej wypiski, ale cóż).

wiosłowanie 63,5x15kg




wyciskanie stojąc 48,5x16




(tu już samopoczucie fatalne było, zwłaszcza pod koniec - widać po nogach. Chwilę po wykonaniu tego ćwiczenia - haft). Szkoda że nie mam tego na filmie - takie nagranie obiegłoby Internet w 5minut, a ja zarobiłbym grube dolary <joke>




Zmieniony przez - Dog Face w dniu 2009-04-28 01:14:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 502 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7574
Za***istego rapu sluchasz !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1322 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15215
Dobrze to wszystko wyglada. Sam podobnie do CIebie nigdy nie robilem HST. Wiem ze trening jest dobre, efekty widoczne ale mnie jakos nie przekonuje. Moze dlatego ze kilka razy do niego podchodzilem i konczylem po ok 2 tygodniach. Pora to zmienic. Zysze wytrwalosci bo trening jest ciezki. Powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

najlepszy booster tescia

Następny temat

Prosze o szybka odp.

WHEY premium