SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MEGA POWER NA ZAWODY !!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 409 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3469
Cześć
Sorry, że odświeżam stary temat, ale tak siedze z kumplami przy kompie i sie zastanawiamy ile tussi wziął jeden ziomek, który był w zeszłym roku z nami na zawodach?? :D. No więc chodzi byście napisali mi ile efedyny(dawka dla osoby która brała efedryne 2-3 razy w życiu więc początkującego) trzeba wziąć by osiągnąc porządany efekt(czyli po prostu bardzo dobrze pobiec bieg na 1000m). Pewnie brał do tego też kofeine(tu też prosimy byście napisali jaka dawka byłaby odpowiednia, myślimy, że dobre by było jakieś 200-400mg :D)No i jeszcze czy to niezdrowe w młodym wieku, tamtem gość miał 15lat, ale myślimy że raczej nie skoro to jest podawane nawet 3 latkom ;]
Pozdro

Nobody likes you...
Everyone left you...
They're all out without you...
Having fun...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 548 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7698
mamy zgadywać iel jakiś twój kumpel wzioł? .. padłem.

"Zapominając o tym, co za mną, pędzę ku wyznaczonej mecie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1842 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14814
sportsmen a ty ile masz lat?

jeszcze 10 sogów i bede specjalistą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4510
wrozka.pl tam ci napewno powiedza . jednym wystarczy 30-50 mg efedryny i troche kofeiny, np moj kumpel po samym energy drinku (pitym wieczorem) nie moze w nocy spać
ja moge wy***ać 120mg efedryny i 1l energy drinka a ty jakbys tyle wziol to moglo by Ci serce wysiasc kwestia indywidualna ale mowie Ci wróżka.pl ! tam sie bawią w zagadki pozatym ten dzial to od 18 lat i nie baw sie w branie efedryny

Zmieniony przez - Winiarz w dniu 2009-01-04 00:18:13

Zmieniony przez - Winiarz w dniu 2009-01-04 00:18:52

DOPÓKI WALCZYSZ JESTEŚ ZWYCIEZCĄ
SIŁA I HONOR
WHITE POWER
krwawy mściciel z hollywodzkich filmów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5619
Sportsmen9 czyli 9 lat

Jesli Ci pomogelm daj Soga ;]

http://s2.onlyfight.pl/info.php 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 409 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3469
nie chce żebyście zgadywali, w to ja już się sam pobawie, ale chce żebyście jedynie odpowiedzieli na moje pytania, czyli:
-ile efedyny(dawka dla osoby która brała efedryne 2-3 razy w życiu więc początkującego) trzeba wziąć by osiągnąc porządany efekt(czyli po prostu bardzo dobrze pobiec bieg na 1000m)
-jaka dawka kofeiny byłaby odpowiednia, myśle, że dobre by było jakieś 200-400mg :D
-No i jeszcze czy to niezdrowe w młodym wieku(15lat) ale myślimy że raczej nie skoro to jest podawane nawet 3 latkom ;]
Pozdro ;]

Nobody likes you...
Everyone left you...
They're all out without you...
Having fun...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 409 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3469
miało być Sportsmen90, ale za długi nick ;/ i nie mogłem więc zostało Sportsmen9

Nobody likes you...
Everyone left you...
They're all out without you...
Having fun...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
3latki tez na 1000m napjerdalaja. widze ktos sie tym strasznie podniecil bo cale forum tymi pytaniami zayebales

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1842 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14814
jak na moje oko to masz 15 lat skoro pytasz czy to szkodliwe w tym wieku i nick mialbyc sportsmen93

jeszcze 10 sogów i bede specjalistą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 409 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3469
pytam czy to szkodliwe, bo mam dużo młodszych kumpli też biegających na 1000, a miało być Sportsmen90 i jeśli chcesz wiedzie chodze 3kl LO im. Stefana Batorego :D

Nobody likes you...
Everyone left you...
They're all out without you...
Having fun...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca,Boldek zTeściem.

Następny temat

odblok

WHEY premium