SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MEGA MASS WEIDERA....

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1308


CO MYSLICIE O MEGA MASSIE WEIDERA?MYSLE NAD ZAKUPEM 6 KG.NA ILE MI STARCZY?CZY TEN WYDATEK SIE OPLACA??ACHA CZY JEST ROZNICA MIEDZY PRODUKTEM USA A NIEMIECKIM?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1308


mysle ze pomysl z zazywaniem najpierw 4000 a pozniej 2000 nie jest zly.ale ja poprzestane na 2000.
po
.4000 zawiera skladniki takie jak kreatyna czy wielki prawdopodobnie ilosci witaminek.ta kretke to wole spozywac jako oddzielny skladnik poniewaz w nastepnym "cyklu"mam zamiar ja brac a nie teraz.a witaminki w gainerze byc powinny ale i tak trzeba dodac cos w stylu centrum czy multi-tabs.
rzecza wiadoma jest oczywiscie ze sportowiec ma zwiekszone zapotrzebowanie na witaminki.faktem jest rowniez to ze nadmiar jest nieZDROWY!!!!! TAK TAK!A WITAMINY SA ZAWSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WYDALANE Z MOCZEM ORAZ GDY SIE POCIMY.SKLADNIKIEM POTU JEST<GLOWNYM>MOCZ.MACIE RACJE MOWIAC ZE NAJLEPSZE WITAMINY SA TO TE NATURALNE.ALE JAKO SPORTOWIEC NALEZY JE UZUPELNIAC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 1417 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11134
Jest to dobry zakup powinło sie go stosować jako uzupełnienie diety bierz go 50g przed siłownią i 50g-70g po siłownie i teraz sam możesz wyliczyć na ile ci sterczy ale napewno na dłuższy okres.

Jeżeli w jaki kolwiek sposób Ci pomogłem to nacisnij w prawym dolnym rogu ZNAWCA W DZIALE a przyznasz mi Sog'a

Siła płynie z krwią a duma razem z nią !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1308
AHA DZIEKI MASZ SOGA.A CZY JAKIES WSKAZOWKI JESZCVZE DO TEGO??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 596 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2595
ja na twoim miejscu dokupił bym jeszcze jakiś kilogram białka - np. ovopolu badz serwatki !

..:: Jeżeli w jakiś sposób pomogłem Ci moją wypowiedzią to kliknij na napis "CZYTELNIK DZIAŁU" w prawym dolnym rogu ::..

..:P:..::..:Z:..:D:..:R:..:A:..:W:..:I:..:A:..:M:..

..::..::.. eNTi ..::..::..
...:::...:::...:::...GG 948921...:::...:::...:::...

..:: Jeżeli w jakiś sposób pomogłem Ci moją wypowiedzią to daj soga ::..

..:P:..::..:Z:..:D:..:R:..:A:..:W:..:I:..:A:..:M:..

..::..::.. eNTi ..::..::..
...:::...:::...:::...GG 948921...:::...:::...:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1308
WIEM WIEM MIALEM ZAMIAR ZROBIC ZAKUPY O HOSSEGO I TAK CHYBA ZROBIE.DZIEKI SOG FOR YOU AND YOU
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9233
moim zdaniem bardzo dobry gainerek! sam planuje go w najblizszym czasie kupic!
tak jak wspominaja inni wiecej bialka!dokup z 2kg!!produkty z niemiec i z usa to pierwsz klasa!!powinno ci wystarczyc na 1 do 1,5 miecha zreszto to zalezy od twojej dietki!gainer to uzupelnienie wiec zlicz ile dostarczas organizmowi białka i w/w z dietky a pozniej dostosuj porcje gainera by wyszło 2,75g białka na kg masy i 6g wegli!

if I help you give me a sog!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1308
TO ZNACZY CO?NIE PATRZAC NA ZAWARTOSC BIALKA I WEGLI W NORMALNYM JEDZONKU MA M WYJSC TYLE BIALKA I TYLE WEGLI JAK MAM PODANE WYZEJ??I NIE MA ZADNEJ ROZNICY MIEDZY NIEMCAMIO A USA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1308
TO ZNACZY ZE NIE LICZAC BIALEK I WEGLOW W NORMALNYM JEDZINKU MAM PRZYJMOWAC TAKIE PROPORCJE BIALEK I WEG.JAK POWYZEJ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 596 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2595
2 g białka na kg masy ciała
6 g ęglowodanów na kg masy ciała

czyli jak ważysz np. 70 kg to musisz w pożywieniu dostarczyć min. 140g białka i ok 420g węglowodanów. Jednak jesli chodzi o te drugie to jak robisz mase to zjadaj ich jak najwięcej !

..:: Jeżeli w jakiś sposób pomogłem Ci moją wypowiedzią to kliknij na napis "CZYTELNIK DZIAŁU" w prawym dolnym rogu ::..

..:P:..::..:Z:..:D:..:R:..:A:..:W:..:I:..:A:..:M:..

..::..::.. eNTi ..::..::..
...:::...:::...:::...GG 948921...:::...:::...:::...

..:: Jeżeli w jakiś sposób pomogłem Ci moją wypowiedzią to daj soga ::..

..:P:..::..:Z:..:D:..:R:..:A:..:W:..:I:..:A:..:M:..

..::..::.. eNTi ..::..::..
...:::...:::...:::...GG 948921...:::...:::...:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1531 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24492
mialem 6 kg opakowanie tego gainera i bylem bardzo zadowolony, smak czekoladowy rewelka- ani za slotki, ani za mdly, poprostu najlepszy

*Moderator Dzialu Sex*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1488 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22239
chlopaki a jak myslicie ktory gainer jest lepszy 2000 czy 4000??

text roku:
Nie smiejcie sie.Zdecydowalem sie na pierwszy cykl w zyciu, problem w tym ze niewiem jak sie wbija igle, przed chwial zrobilem sobie zasztryk ale igly nie moge wyjąc, siedzi tak mocno jak sruba, boli jak**** siedze juz tak 20 minut i nie moge wyjąc jej bo boli jak sam skurvysyn.
Pomocy bo nie wyrobie, matka wróci z roboty, igla w dupe za***ią mnie...

www.theanimalrescuesite.com -zwierze tez czuje glod

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HCA - opinie

Następny temat

DIBENCOZIDE MAGNUM??

WHEY premium