SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MEGABOL Testosterol 250 razem z kreatyna??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 340
Witam
Jestem nowym użytkownikiem, przeczytałem dużo tematów na temat firmy megabol i odzywek przez nia produkowanych. Ale mało było jasnych wypowiedzi na temat produktu MEGABOL Testosterol 250. wiec postanowiłem przetestować na sobie czy to żeczywiście działa, ale pewnych żeczy jeszcze nie wiem:
-czy mozna to brac razem z kreatyną??(jestem w środku cyklu)
-czy ta odzywka rozkłada sie w wątrobie?? (niestety to dla mnie ważne)
z góry dziekuje za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
" Ale mało było jasnych wypowiedzi na temat produktu MEGABOL Testosterol 250"

HAHAAHHAHAHAHAHAHAHA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 340
więc bynajmniej ja sie nie za wiele dowiedziałem na temat tego produktu wszyscy mówia że za tani itp... jedni że działa ale w wiekszych dawkach inni że to jeden wielki schit
...
Napisał(a)
Usunięty przez _MEGABOL_ za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
co tu sie dowiadywać wybrałes dwa bieguny- kreatyna działa b. dobrze a testosterol wcale/chyba że masz 60 lat to może coś tam zauwazysz- co nie jest i tak takie pewne/
wieć nie wnikając w szczególy- musisz mi wierzyc na słowo, jedynie kreatyna -jeśli jestes "przygotowany" juz na nią, ew. jesli jeszcze coś to napewno nie testosterol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1406 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18410
dam sobie sobie ręke uciąć że jeszcze bedzie na tym forum pytanie na temat testoterolu... czy wy nie czytacie innych postów...
1

Jeśli w kulturystyce jest jakaś magia, to jest to magia walki ponad granicami.
To magia ryzykowania wszystkiego dla marzeń, których nie dostrzega nikt poza tobą.
NIE CHCE SOG-ów!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 340
czytamy ale nikt tego nie testował tylko daje sobie ręce ucinać.
to chyba nici z tego mojego testu bo musze weidzieć czy to sie rozkłada w wątrobie(mam chorą)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 931
Prawda jest taka, że 3/4 osób, które mówią "To Shit, nie warty 12 zł"
nawet go nie sprobowalo tylko powtarzają słowa innych.

Nigdy Testosterolu nie brałem, ale jest o nim wiele dyskusji ...
3/4 osob mówi, że shit
1/4 osob, że zrobiło na nim imponujące przyrosty

Kiedyś z ciekawości spróbuje chyba :P W końcu 12 zł to nie majątek :)

Z tego co wiem, to śmiało razem z kretką wcinaj, co do tej wątroby to nie wiem ....

Zmieniony przez - simplyq w dniu 2007-02-27 16:47:58
1

Strength and Honor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
sprawa z testosterolem nie jest prosta, z pewnością chwali się w wypadku tego produktu to, że nie powoduje (jak inne koksy, do których fonetycznie przynajmniej jest wyjątkowo podobny) retencji wody, uszkodzeń wątroby, trądziku i zmniejszenia jąder. nie blokuje osi przysadka-podwzgórze-jądra, nie aromatyzuje (w przeciewieństwie do biosterolu, który jako, że oparty na kozieradce aromatyzował strasznie, tak że ciuchy yebały mi nawet po trzecim praniu, a dodam, że nie uzywam do prania byle gówna). teoretycznie też nie powoduje napadów furii i agresji (choc mój znajomy opowiadał, że jak był w grudniu na cyklu, to spizgał św Mikołaja w tesco, bo ten "nie miał kukułek tylko jakiekies yebane michałki"), no i sprawa zasadnicza - jest dośc tani, w czasach gdy byle x-pand kosztuje ponad sto zł, cena o wysokosci ledwo przekraczającej 10zł jest niewątpliwą zaletą. mankamentem tego srodka jest natomiast to, iż własciwosci anaboliczne preparatu zbliżone są do produktów takich jak flora pro activ, czy innych margaryn zawierających fitosterole, tak więc w zasadzie są równe zeru. wyboru dokonasz sam, wg własnej zapewne logiki i własnego sumienia.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2007-02-27 17:31:25
2
...
Napisał(a)
Usunięty przez _MEGABOL_ za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1073 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14855

PODSUMOWANIE TEST: Fitness Authority KA GJL + KA + VITARGO by CZB -> http://*******/18cq 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Musli Gainer Activita vs Gainer 1 Vitalmax

Następny temat

nitrobolon

WHEY premium