SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MASSACRA CZY CP ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4186

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
3 puszki to by Pudziana rozwaliło

2 starczy zupelnie.

a w sytuacji którą opisuje autor -powinien sie on "zadowolić" cp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
smiechem zartem ale przy takiej cenie (mowa o cyklu na CP) to juz chyba lepiej Storm'a (105zl)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 495 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5879
Ja uwazam ze skoro brales narazie mono i jabłczan nie ma sensu leciec odrazu po masacre. jest silna odrzywka a da Ci podobne efekty co cell pump skoro dopiero zaczynasz jesc te kreatyny.

Biez cell pumpa.Mimo prostego skladu jest bardzo dobry wielu go chwali(ja tez)
Nie wywalaj narazie kasy na mocne odrzywki(np masacra,animal pump, asnimal stack 1,2) bez sesnu :) kazda kreta na Ciebie podziała.

Proponuje Ci cp ale pamietaj podstawa to dobry treninig i Dieta

Podsumowujac podsumowanie tego podsumowania moge podsumowac ze nic z tego nie podsumuje ; D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 47
A czy jedna duża pucha CP wystarczy na jeden cykl ?

n0sekkk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 575 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6493
jedna pucha 665g tak... policz 9g w dzień nt i 2X9g w dzień treningowy... cykl powinien trwać 6-8 tyg

pain means results

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 47
Dwa miesiące jeden cykl ?:// Nie zaduzo ?

n0sekkk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
duza pucha cp może ci starczyc na cykl- z takim minimalnym dawkowaniem- w dni treningowe 2 porcje a w nietren. jedna.
jest tam bodajże 70 czy 75 porcji/juz nie pamietam dkladnie/ więc starczy na ponad 40 dni- a to już wystarczy na cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
moze dokup do CP mono/jablczan IMO nie duzy wydatek a cykl juz bedziesz mogl ciagnac dluzej

ale to tylko moja mala sugestia

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 47
Okej kupie CP + MONO, mogł by mi ktos rozpisac kiedy co brać ? i dawkowanie .. pozdro

n0sekkk

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna Olimp 1250 Mega Caps - dawkowanie

Następny temat

Tight + L-karnityna? dla Dziewczyny:)

WHEY premium