SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MASA A RZEŹBA, POTRZEBNA POMOC

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2255
rowerek/bierznia/bieganie to najlepsze sposoby steper czy jakies inne *******y sa do niczego
no tak 20-do 30 minut bo więcej się nie powinno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziś smigałem na rowerku stacjonarnym i robiłem tabate, mega wysiłek jak skończyłem to ledwo stałem na nogach, i oczywiście trening na brzuch, wielkie dzieki za pomysł!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2255
co za dużo to nie zdrowo albo tabata albo rowerek poprzepalasz mięśnie zamiast tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rowerek to był tak rozgrzewkowo 25min, czyli nie moge robić 2 tych rzeczy w 1 dzień?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2255
jak sobie walniesz zabezpieczenie w formie saa to możesz ale w obecnej sytuacji nie!
a tak lajtowo zrobiłeś tabate 7razy? Bo jeżeli tak to ją źle wykonałeś :)

Zmieniony przez - ziemomysl w dniu 2009-03-02 07:35:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co ty jak skończyłem to miałem taką pompe jak bym przebiegł z 2km sprintem, do jakiego momentu trzeba zniżać tyłek, ja robiłem do 90 stopni. I to jeszcze z obciążeniem po 2kg na rękę nie wiem czy dałbym rade z większym ciężarem, bardzo dobre ćwiczenie. Co to takiego SAA, jakaś rozgrzewka??

Zmieniony przez - bikerboyzz w dniu 2009-03-02 13:05:05

Zmieniony przez - bikerboyzz w dniu 2009-03-02 13:08:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2255
saa to doping, ja robiłem trochę więcej niż 90 ale w masakrycznym tempie a Ty robisz jeszcze z obciążeniem wiec nie wieże że nie narzekasz jeszcze na to że zmordowany jesteś:D
tak samo jest z hiit jak zrobisz i powiesz ze fajnie i wgl to znaczy ze źle zrobiłeś bo powinieneś czuć prawie ze odruch wymiotny po tym...
mam nadzieje ze Ci się uda to co planujesz ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe doping, jedynym moim dopingiem jest determinacja i jakies suplementy, w 1 serii robiłem 12 powtórzeń, 2 seria 11, 3 seria 11, 4 seria 8, 5 seria 7, 6 seria 7, 7 seria 4 razy. Mam taki 90 centymetrowy pieniek i robiąc przysiad "tyłkiem" dotykałem tego pieńka, w momencie przysiadu kolano jest zgięte w 90 stopni. Tak jest dobrze czy trzeba niżej jeszcze?? Po zrobieniu 7 serii byłem wyczerpany ale bez przesady jeszcze bez problemu zrobiłem trening na brzuch. pzdr!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2255
więc na pewno nie robisz tabaty w 100 %
zrób tak jak na tym filmiku i stara się utrzymać tempo z najlepsza babką :P



ja nie wyrabiałem a mam nogi przygotowane do tego od roweru na którym spędzam całe dnie często :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak nisko to nie dam rady, a to trzeba stać na całych stopach czy mozna na palcach, ja mam problem ze zrobieniem przysiady tak nisko a co dopiero tak hehe. Narazie będe robił tak jak potrafie może z czasem bedzie mi lepiej szło. Ty nie używasz ciężaru do tego??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cwiczenia na rozciaganie barku

Następny temat

jaki atlas kupic??

WHEY premium