SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

M1t plus?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szoho rozpisac ci propa? lepiej, taniej, skuteczniej, bezpieczniej lepsze samopoczucie a i laska bedzie zadowolona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
hmm teraz mnie zaskoczyłes vład - istota forum jest pytac lub odpowidac , czyli wchodzić w dyskusje. ja nie robie halo dokoła swojego cyklu tylko sie zapytałem o zdanie na temat m1t plus. Siano mam i cykl gotowy nie pytam sie co ile brac itd , i nie rob ze mnie jakiegos pindola ktory sie o wszstko pyta , pozatym kurde gdybym sie pytał o jakies info ktore było maglowane ale nie... pozatym .. nie wazne skasuj temat


wiem jak dawkowac propa ehh


Zmieniony przez - SzoHo18 w dniu 2004-09-17 23:00:01

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
nie o to chodzi szoho... ale kurcze o tym cyklu meczysz juz w ktorym poscie... to chyba logiczne ze substancja docelowa jest metylowy 1-t... a jakies dodatki mogą byc, ale zalezy ile chcesz wydac... nie rozumiem sensu pytania czy cos jest lepsze z dodatkami czy nie? to chyba OCZYWISTE!!!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Vlad jestes łobuz
Szocho to mój kumpel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
dobra nie wazne serio , zaczynam powoli wbija w jakie kolwiek pytanie na forum ... nie wazne juz serio skasuj posta, thx z gory

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz Vlad dodatki nie za zawsze dobre...
ja np nie lubie VasoPro ze wzgledu na 200mg guajefenazyny...
(no w porownaniu do Arsanu w ktorym jest tez 25mg ale cczystej efki)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
propka jest za***ista, tylko ze dieta wysokobialkowa zamula to dobre samopoczucie

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
wiem, ale zamecza o ten cykl juz chyba 50 raz... napisze maila do usa, zeby sie wstrzymali i nie wypuszczali jakiegos M1T extra do ktorego Q10 dodadzą bo to Szohusiowi caly cykl rozwali

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
szoho najpierw byla rozkmina na temat czy dodac 4-ad... potem czy dodac 4 derm... potem tlumaczenie przez tydzien ze 4-ad i 4 derm to nie sa rozne ph... potem zastanawianie ile tego dodac... itd.. itp... ja Ci probuje pomoc... wytlumaczyc, ze to jest zwykly sredni cykl a nie przygoda zycia... i jak sie tak bedziesz spinal to sie uje.biesz bardziej niz zyskasz...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
pozatym ehh ja cie mecze? szkoda vlad , pozatym kurde gdybym ja pytał o gowna , zreszta nie bende sie tłumaczył nie ma sensu pozdro.


i nie robie ze swojego cyklu czegos super extra. Ale troche nie odpowiedizalnym jest branie czegos czego sie zna lub nie zna sie spospby działania , pozdro


pozatym daj sobie spokuj vlad z ironia , nie mam serio ochoty

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Liquidex

Następny temat

PRO HORMONY

WHEY premium