SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Luta Livre w Polsce

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51576 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Krótko i docelowo - sog.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Klub ten startował jako klub BJJ a w chwili obecnej trenują w nim ludzie posiadający stopnie w LL jak też w BJJ i dlatego style te trochę sie zmixowały

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Ja ostatnie treningi ćwiczę w spodenkach i koszulce(na sparingi ściągam koszulke, bo targają chooje ) i dziś mi kumpel powiedział, że jestem jak z LL. Co oczywiście jest błedem (podkreślam dla zielonych), bo to jedynie odmiana zwana submission Uważam, że BJJ i LL, to jak najbardziej dobre połączenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
to nie jest połączenie bo te style już sie przenikneły nawzajem-a dlaczego w klubach BJJ robi sie treningi w GI i bez GI? na palcach można policzyć kluby w których ćwiczy sie cały czas w GI

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51576 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Są kluby BJJ w których trenuje się tylko w GI.
Bez GI trenują jedyne przed zawodami Submission, ale to naprawdę bardzo żadko. W luta livre ogólnie z tego co słyszałem jak jeździłem na zawody wogóle nie ma GI, i cały czas treningi są bez.

Ogólnie różnica między BJJ, a Luta Livre - to chyba możliwośc uderzeń w tym drugim stylu. Poprawcie mnie jeśli się mylę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
No w sumie nie wiem, ale skoro jest tak jak piszesz, to znaczy nie mniej, że to dobre połaczenie. Jeśli te style się już "zmixowały samoistnie", tzn. że to tylko potwierdzenie ich wzajemnego, dobrego uzupełnienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51576 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No można powiedziec, że LL to bjj+uderzenia.
O ile się nie mylę.

Zmieniony przez - FightOrDie w dniu 2008-05-06 00:24:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Dodałbym jeszcze, że w LL jest więcej dźwigni na nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51576 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dużo na kostki, hell locki itp.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Policja nabór

Następny temat

Karate Uechi-ryu

forma lato