SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Londyn 2012 - turniej piłkarski

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17468 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196538
Honduras Ol. 2 - 2 Maroko Ol.
Barrada A 39'
55' 64' Bengtson J.
Labyad Z 67'
Bergdich Z 72'

Meksyk Ol. 0 - 0 Korea Południowa Ol

Hiszpania Ol. 0 - 1 Japonia Ol.
Otsu Y 34'
42' Martinez I.
Milla spieprzył sprawę z wyjściową 11 , zmiana Herrery in Adrian Out bez sensowna(powinien zejść Isco/Rodrigo).Jak pokazał przykłada Argentyny jak masz na ławce idiotę to obojętnie kogo byś nie miał w składzie gvno z tego wyjdzie,miejmy nadzieje że się ogarnie bądź zadzwoni do VDB

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
Ja znawcą nie jestem więc sory za pytanie czemu nie grają Ci bardziej znani zawodnicy jak Xavi, Iniesta itd. Tylko ze składu z euro widziałem Matę i Albę ? to turniej u21 czy jak

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
rolff - u23 + 3 zawodników starszych

No i mamy niespodziankę - wielką niespodziankę - ale w RPA też na początku mieliśmy niespodziankę, na EURO też nie było zwycięstwa na początku Qrde, już wiem kto wygra turniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17468 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196538
a sama gra w Europie tez o niczym nie swiadczy bo z calym szacunkiem co taki Tello, Romeu czy Botia pokazal oprocz tego ze ma potencjał albo inaczej ktory z nich wiecej pokazal niz Lucas, Ganso czy Oscar bo Ci przynajmniej wchodza/sa w pierwszej druzynie swojej reprezentacji

A jak niby Tello,Romeu czy Botia mają grać w swojej rep. jak tam gwiazda na gwieździe (w Brazylii obecnie brak takiej konkurencji) ?.Tello sam fakt że dla Barcy rozegrał 23 spotkania we wszystkich rozgrywkach 1 drużyny oraz 17 dla 2( w tym od 1 min w najważniejszym meczu sezonu z Realem na CN) ,Romeu 24 mecze w najlepszej lidze świata w drużynie 1 z najlepszych na świecie Botia solidny obrońca (wychowanek Barcy) .Mówisz o doświadczeniu w rep.Oscar 6 meczy,Ganso 7,Moura 15,Damiao 9,Neymar 19 w 1 kadrze,a większość to mecze o pietruszkę bo Brazole nie grają w eliminacjach.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Zaczęło się ciekawie, bo Hiszpania nie dość że przegrała to powinna dostać kilka bramek Teraz albo się ogarną i będzie jak w MŚ 2010, albo będziemy mieli dużą sensację

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14012
Niech się nie ogarniają , dla mnie brazylia murowany faworyt, po nich Urugwaj, Hiszpanie słabo z Japonia i myślę że już się nie podniosą, może nawet z grupy nie wyjdą .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17468 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196538
Zjednoczone Emiraty Arabskie Ol. 1 - 2 Urugwaj Ol.
23' Al Jneii
Ramirez 42'
Lodeiro 56'

1 połowa równie słaba jak Hiszpanów,natomiast po wejściu w 2 połowie Lodeiro gra się zmieniła diametralnie i za czeli coś grać, co nie zmienia faktu że zwycięstwo wymęczone ,co zresztą było widać po reakcji zawodników po ostatnim gwizdku arbitra.Podsumowując jak na takiego rywala to bardzo słabo

Gabon Ol. 1 - 1 Szwajcaria Ol.
(Rzut karny) Mehmedi A. 5'
45' Aubameyang P-E.
Buff O 78'

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
A to dziwnie imo, że tak powinni grać optymalnymi składami i było by ciekawiej :) dzięki za odpowiedź. Pozdro. Dziwne troche bo w Brazylii z pierwszego optymalnego składu jest Ganso, Neymar, Lucas i Pato to już 4

Zmieniony przez - rolff w dniu 2012-07-26 21:26:29

Zmieniony przez - rolff w dniu 2012-07-26 21:27:35

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17468 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196538
Ale tu chodzi tylko i wyłącznie o wiek danego zawodnika w Brazylii powyżej 24 mają Hulk,T.Silva i Marcelo

Ganso(22),Neymar(20),Pato(22),Moura(19)

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-07-26 21:45:09

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
aa dobra dobra już czaje :) no to imo Brazylia jest nie do rozwalenia

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóżcie mi ze słabości zrobić atut

Następny temat

Jaka jest różnica między Predatorami a np. Adinova?

WHEY premium