SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lisztesik/ zdjecia po cyklu str 10

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8908

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 652
Dzis dieta trzymana;)

na 20 poszedlem troche poplywac na basenie;-p
a jutro znowu do roboty:D
pozdro;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 652
Avasso
dobra to jak inaczej mam cwiczyc wszystkie czesci klatki dysponujac tylko 1 dniem w tygodniu na nią?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Ile razy w tygodniu ćwiczysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 652
na silowni 3 + 1x basen, raczej nie moge sobie pozwolic na wiecej ze wzgledu na dosc wyczerpujaca fizycznie prace ktorej podjalem sie na 2 miesiace wakacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 327 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1868
ZyCZE powodzenia,wpadaj do mnie !

Dawać Sogi!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
To jeżeli ćwiczysz 3 razy w tygodniu to lepiej ułożyć FBW. Na pewno lepsze bd efekty z fbw niż z tym co masz teraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 947 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6877
Avasso ma rację. Sam się przekonałem do FBW. Możesz wpaść do mnie i zobaczyć jakie ćwiczenia robię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 652
FBW to ja robilem przez pierwsze 4 albo 5 miesiecy chodzenia na silownie. Zgodze się z wami, efekty sa bardzo fajne ale po pewnym czase zeby dobrze sie zmeczyc wszytkie partie musialem ciczyc ponad 2 godziny, wtedy wlasnie zmienilem program.

ale zwroccie uwage, ze ten czwarty dzien w tygodniu przewaznie wykorzystywany jest na nogi- ktorych ja nie moge cwiczyc wiec mysle ze lepiej po prostu dobrze zmodyfikowac moj dotychczasowy program.
Pomozecie?

No chyba, ze moj plan jest tak tragiczny, ze nic juz nie da sie z nim zrobic:D

Zmieniony przez - Lisztesik w dniu 2009-06-08 17:58:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 652
Barki: 1.Wyciskanie sztangi siedząc zza glowy+ wciskanie siedząc handelek(seria łączona)
Sztanga: 65x8, 60x10, 50x12 – takie obciążenia bo nie miał mnie kto asekurowac za bardzo:P
Hantle: 20x6, 17,5 x8, 15x9
Te 2 cwiczenia niesamowicie daly mi w kosc( co zreszta widac po liczbie powtórzeń:P)
2. Arnoldki: 20kgx 8, 17,5x12
3. unoszenie sztangi wzdłuż tułowia: 50kgx10, 50kgx10 polaczone z 44kg na maszynie 8- tak żeby troche dobic
4. Seria łączona:
Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami+ unoszenie sztangielek w bok( leżąc na ławce)
Tu smiesznie male ciezary:D unoszenie w przód: 12,5x10, 10kgx10
Unoszenie w bok 2x 7,5kg x10

Pozniej kaptury i brzuch

Trening na prawde bardzo fajny. Pompa i takie przyjemne zmeczenie

Dietka:
I: musli 50g+ mleko 3,2 200ml+ 60g chleba+ 20g polędwicy z indyka
II: 180g(to tylko 3 kromki były:D)+ 3 jaja+ serek kanapkowy do smarowania+ 60g polędwicy z indyka+ ogorek i pomidor
III: pulpety wieprzowe… ( za bardzo glodny po pracy byłem żeby cos innego robic;P) + woreczek ryzu+ surówka+ 400ml Kubusia z biedronki:D
IV: 3 maślane ciasteczka do kawy
V: puszka makreli w oleju+ 200g sałatki ryzowej z tuńczyka+ 60g chleba+ serek wiejski
VI przed snem jeszcze będzie bialy ser 250g


Pozdrawiam odwiedzających;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 652
Witam

Dzis dzien nt.
W pracy sie nie nameczylem acz boli mnie dlon od trzymania szlifierki

Dieta:
I: 50g platkow owsianych+ 200ml mleka 3,2
II: 3 jaja, 180 g chleba(tak jak wspomnialem to tylko 3 kromki:D)+ serek do smarowania+ 200g salatki ryzowej z tunczykiem+ pomidor
III: bitki wieprzowe:/ + 40 g ryzu; 60g ryzu+ 150g truskawek+ 40 ml smietany + 60 ml mleka+ lyzeczka cukru
IV: salatka z makreli 300g+ bulka z musli+ twarozek ziarnisty+ 2 ogorki malosolne+ kefir 300ml
V: przed snem bialy serek z ogorkiem bedzie

Odkad pracuje codziennie mam troche wiecej ruchu, gdyz do pracy mam ponad 6km wiec wychodzi tak 30min dziennie jazdy na rowerze
Dzis jeszcze godzine pogralem sobie w siatkowke


Pozdrawiam Wszystkich odwiedzajacych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak szybko dbudować stracony glikogen bo wysiłku fizycznym?

Następny temat

Środkowa, wewnętrzna część klaty !!!

WHEY premium