SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lista łodzian

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19931

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
nooo martynka... jakie miłe powitanie
Rafałek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 305 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7744
Hej Os_eczko - laseczko
A gdzie cwiczysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
Ćwiczę tam gdzie mieszkam, czyli w Pabianicach... Czarnulka ja Ciebie znalazłam w tym temacie i się ucieszyłam, że też z Łodzi jesteś, miła niespodzianka. Jakoś jeszcze nie trafiłam na łodziaków...
A Ty gdzie pomykasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 305 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7744
ja sobie cwicze na Sporterze ,
No ja sie tez ciesze , bo malo nas -siłownianych "crayzolek"z lodzi i okolic - fajnie byloby sie poznac, moze umowic na jakis wspolny trening? Co Ty na to ?
Ty teraz jedziesz tym od Pumy wiec jestes pewnie mega w formie i sledze jak robisz postepy.
A dzisiaj mialas trening czy wolne? Bo wiekszosc silek dzis byla zamknieta i ja zaliczylam tylko basen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
Bardzo chętnie sie piszę na spotkanie treningowe. Mam niedaleko do centrum Łodzi. Z formą to ja bym nie przesadzała, bo ja jestem w sumie początkująca tylko ten eksperyment tak ciagnie poziom... Są jeszcze jakieś wtajemniczone łodzianki. Czy sama tez robisz zamieszanie na siłce?
Na szczęście w środy mamy wolne. Ja zresztą mam troche sprzętu w domu więc jak cos to sobie radzę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 305 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7744
U mnie to ja raczej siama w tej czesci z zelastwem ;-(,ale za to ilu asekuranow
))- reszta dziewuszek to raczej na biezniach i orbitrekach. Procz siłown kocham jeszcze spning i salse.
Oska - to musimy sie jakos zgadac , jak chcesz to moze podjade do Ciebie do Pabianic albo jak masz ochote to zapraszam do mnie na sportere. W jaich godzinach cwiczysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
My mamy treningi cały tydzień bez środy i soboty. Przeważnie koło 10-11 rano, bo ja wolny zawód mam...
Ćwiczysz może w niedzielę? Bo moja siłka jest zamknięta w niedzielę i zawsze w domu kombinuję a tak to bym mogła sobie podjechać dla odmiany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 305 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7744
w niedziele mam trenng rano na 9 takze ja masz ochote to zapraszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1338 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15811
ooo no to super teraz tylko trzeba się zgadać :) Jak nie zabaluję w sobotę to nawet mogę wstać na 9 w niedzielę... Odezwe się do Ciebie na priv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
weźmiecie mnie teżbędę was asekurował i wspierał

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

VITALMAX- Odżywki dla każdego!!

Następny temat

Mistrzostwa Świata w Gałe %-)

WHEY premium