SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Liga SFD 2007/2008

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 56591

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Ja tam jestem takiego zdania jak Black, nie dość że mały wybór zawodników to jeszcze by był problem z tym, że np niektórzy uczestnicy mogli by już nie dysponować składem po 1 rundzie - fazie grupowej. No chyba, że każdy by wybrał po jednym zawodniku z każdego kraju (w drużynie po 12 zawodników i wystawionych tylko 3 do meczu) i byśmy zrobili poprostu faze pucharową - przegrany odpada albo identycznie jak ME czyli faza grupowa + faza pucharowa.

Nie wiem czy jest sens organizować to na ME ale czekam na kolejne opinie jeśli będziecie chcieli to zrobie o tym następny temat.

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
Myślę, że to dobry pomysł.. mógłbyś założyć temat i wiecej szczegółów napisać.. :) albo podesłać mi jakiś temat z zasadami gry w lige.. bo ja tu 1szy raz..

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Co do teamtu to odbyły się już 3 "sezony", ten jest 4

Wszystko rozpoczęło się tu -> https://www.sfd.pl/Liga_SFD-t249279.html ale wydaje mi się, że z tego tematu powinieneś już wiedzieć co i jak. A narazie czekam na opinie innych czy jest sens to robić na ME

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
wydaje mi sie takze ze mały zbyt mały wybor

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
no ale gdybysmy zrobili tylko fazę pucharową i max. 2 zawodników?

to bylby dobry moment, żeby nowi się wkręcili w temat..

Zmieniony przez - diakonos_0 w dniu 2008-04-24 15:07:26

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Istnieje tylko możliwość większego wyboru zawodników (12 - każdy z innego państwa) bo innej opcni nie widze ale mi również się wydaje że lepiej odpuścić i zrobić zapisy na następny sezon ligowy

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
no w sumie.. to organizujcie zapisy..
jakby co to proszę napisać na gg.. choć i tak będę śledził temat..

Zmieniony przez - diakonos_0 w dniu 2008-04-24 15:09:25

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
diakonos_0 na dobrą sprawe od następnego sezonu tylko Ty będziesz nowy bo większość jest tych samych użytkowników z sezonu na sezon. A za 2 tygodnie powstanie nowy temat odnośnie zapisów i propozycji zmian w regulaminie jak to przed każdym sezonem jest. Więc jak się pojawi nowy temat to może sz się zapisać ale będzie chyba ograniczona ilośc uczestników.

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
no kurcze.. musi starczyć dla mnie miejsca!!

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Pewnie i tak nie będzie w następnym sezonie dużo chętnych więc raczej bez problemu się zapiszesz

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wygraj ligę!

Następny temat

Problem z psychiką podczas meczu

WHEY premium