SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Liga Mistrzów Siatkarzy 2008/2009

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17734

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
w grze Bartmana widać sporo agresji ale brakuje mu doświadczenia i troche techniki ale nie chce ujmować mu jego zasług. W druzynie copry widać było że same nazwiska wiele nie dają . w częstochowie najbardziej doświadczeni są Rusek i Stelmach ale młodzież pokazała wole walki i poświecenie a to jest praktycznie najważniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
w częstochowie najbardziej doświadczeni są Rusek i Stelmach - chuck trzezwy jestes kkompletnie jaki rusek ?? chodzilo Ci o bułgara ??

w grze Bartmana widać sporo agresji ale brakuje mu doświadczenia i troche techniki - technicznie t on jest najlepszy z calego zespolu co jak sie regularnie oglada PLS i LM bylo nie raz widac na siatce, ew. można mu zarzucic ze bardziej powinine sie do przyjecia przykladac ale on poprostu przed przyjeciem mysli juz o ataku

EDIT : Widzialem w zeszlym roku Copre na zywo - prezentowali sie 100 razy lepiej, to co wczoraj zagrali to serie B-C

Wybiera sie ktos z was na Final 4 do Pragi jak awansuje Polski zespol ??

Bilety na 2 dni 800 koron ( 100koron ~16,5żł )

Na Winiarskiego, Świdra i na Skre bym sie przejechal

Ogolnie ja tam w Final 4 widze : Trentino, Skre, Zenit/Macerate, Friedrichschafen


Ciekawe ktory z tych zespolow bedzie musial dograc mecz z Budziejovicami ]

Zmieniony przez - kasteta w dniu 2009-02-19 14:33:02

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
No jak któryś z naszych zespołów awansuje to Czechy będą oblężone przez Polskich kibiców

ed.

Vitoria SC - Iraklis Saloniki 0:3 (23:25, 23:25, 19:25)
Iraklis Saloniki - Vitoria SC 3:2 (25:13, 21:25, 23:25, 25:19, 15:9)
awans - Iraklis Saloniki

Pary ćwierćfinałowe:

Lube Banca Marche Macerata - Zenit Kazań
Domex Tytan AZS Częstochowa - Trentino Volley
PGE Skra Bełchatów- Iskra Odincowo
VfB Friedrichshafen - Iraklis Saloniki

Zmieniony przez - wikt w dniu 2009-02-19 21:40:34

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Tym razem pierwsze mecze gramy u siebie co nie jest zbyt korzystne, no ale trzeba być dobrej myśli.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Jestem realistą i wg mnie, Częstochowianie nie mają większych szans w pojedynku z mistrzami Włoch, którzy w takiej dyspozycji w jakiej są teraz, mogą chyba pokonać każdą drużynę na świecie

Co do meczu Skry, to wydaje mi się, że Iskra wyeliminuje Naszych, ale mam nadzieję, że jednak w tym przypadku się pomylę i Skra awansuje dalej


Awansują wg mnie:
Lube Banca Marche Macerata - Zenit Kazań
Domex Tytan AZS Częstochowa - Trentino Volley
PGE Skra Bełchatów - Iskra Odincowo - serce mówi Skra, rozum mówi Iskra...
VfB Friedrichshafen - Iraklis Saloniki


Sprawdziłem jak poszło mi typowanie pierwszej rundy fazy play-off i tylko AZS mnie zaskoczył, reszta typów weszła jak w masło - patrz strona 11

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2009-02-20 02:02:14

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
kasteta wyjaśnie jak wróce z uczelni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Pippo z tych 8 par to raczej po za AZS-em to niespodzianki nie było wiec zadne osiagniecie

Ja tam obstawiam inny sklad Final 4 - Skra, Trentino, Friedrichschafen i tutaj jedyny dylemacik ale myśle ze pozbawiony swojego podstawowego przyjecia z poprzedniego sezonu Kazań popłynie i stawke uzupelni Lube Banca

Byłoby pieknie !! Skra z POL Friedrichschafen z GER i dwa Włoskie kluby z Polakami w składzie no i oczywiscie ja nietrzezwy kompletnie na trybunach

Zmieniony przez - kasteta w dniu 2009-02-20 12:08:54

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Było nie było, wynik poszedł w świat
Wg mnie były dwie niespodzianki, awans AZSu i Skry, bo jakby nie patrzeć Dynamo było faworytem

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Nie dla mnie...

Wystarczy wziac kartke rozpisac sobie pierwsze szóstki i nie pominac ławki i ja tam nie widze w ktorym miejscu poza Dante bysmy przegrywali rywalizacje na jakiejs pozycji ?

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
DAnte akurat przecietnie zagrał w tym meczu i chwała mu za to Normalnie bije w 3m a ze Skrą autował ciągle

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Isostar long energy

Następny temat

Czy można pływać codziennie??

WHEY premium