SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Liga Mistrzów Siatkarzy 2008/2009

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17729

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Myślę, że jeśli nawet odpadną po walce i wyrównanym dwumeczu to nikt nie będzie miał wielkich pretensji. Byle to nie wyglądało tak jak w meczach z Niemcami.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
W ostatnim meczu z Niemcami słabą grą w odbiorze raził (przynajmniej mnie) Antiga. Słabo funkcjonowała też zagrywka i jedyne zagrożenie stwarzał właśnie Murek.

Co do losowania to bardzo ciężkie, bo Dynamo nie dało sobie wyrwać ani jednego punkta. Jednak liczę na geniusz Bełchatowian w meczach z rywalami z najwyższej półki Recepta, to wygrać jak najwięcej setów na wyjeździe i u siebie położyć Rosjan.

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
Nie chodzi tu o odwoływanie się do meczu z Friedrieschafen, lecz o ogólną ocenę gry w trakcie zakończonej już połowy sezonu, a z niej jasno wynika, że to Murek właśnie miał największe problemy z przyjęciem i wielokrotnie był zastępowany przez Bąkiewicza.

Ciekawe jak to jutro w meczu z Rzeszowem pójdzie i jak to przyjęcie będzie wyglądać.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Ciekawy tekst co Pete wkleił

Zgadzam się z tym, że za dużo zawodników po trzydziestce zebrało się w Skrze, dla mnie Murek, mimo iż bardzo Go cenię i lubię, powinien już kończyć karierę w Skrze, świeża krew w Jego miejsce by się zdała

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
Nagrody indywidualne w Lidze Mistrzów:

Najlepszy blokujący: Diego Stepanenko (Portol Palma Mallorca)

Najlepszy punktujący:
Marcus Nilsson (Iraklis Saloniki)

Najlepszy serwujący: Lloy Ball (Zenit Kazań)

Najlepszy przyjmujący: Juan Contreras Cano (Portol Palma Mallorca)

Najlepszy atakujący: Thiago Rey (Vitoria SC)

No niestety po rundzie zasadniczej żadnego wyróżnienia dla zawodnika z którejś z naszych drużyn, ale kto wie, może po fazie pucharowej pojawi się jakieś ?

Zmieniony przez - wikt w dniu 2009-01-28 14:43:55

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Szanse mamy, w końcu dwie polskie drużyny awansowały, więc może ktoś zabłyśnie

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
Plan transmisji w Polsacie Sport (PS) i Polsacie Sport Extra (PSE):

10.02. - wtorek

22.40 - Liga Mistrzów: Portol Palma Mallorca - Trentino Volley (PS)

22.50 - Liga Mistrzów: Moliko Maaseik - Iskra Odincowo (PSE)

11.02. - środa

14.40 - Liga Mistrzów: Portol Palma Mallorca - Trentino Volley (PSE)

16.55 - na żywo Liga Mistrzów: Dynamo Moskwa - PGE Skra Bełchatów (PS)

12.02. - czwartek

20.30 - na żywo Liga Mistrzów: Copra Nord Meccanica Piacenza - Domex Tytan AZS Częstochowa (PS)

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
Wyniki rozegranych wczoraj meczy:

Portol Palma Mallorca (ESP) - Trentino Volley (ITA) 0:3 (17:25, 20:25, 18:25)

Noliko Maaseik (BEL) - Iskra Odińcowo (RUS) 1:3 (24:26, 25:19, 16:25, 23:25)

Na razie bez niespodzianek, faworyci wygrywali swoje mecze Ja mam nadzieję, że za około 19 godzin będziemy się cieszyć z niespodzianki w Moskwie

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Planowe zwycięstwa faworytów

Póki co jest 2:1 dla Ruskich, oby Bełchatowianie doprowadzili do tie-breaka

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
Dynamo Moskwa - Skra Bełchatów 3:2 (25-21,22-25,25-23,28-30,15-13)

Piękny mecz, ponad 2 godziny walki i niestety przegraliśmy, jednakże jestem dobrej myśli przed rewanżem i myślę, że mamy bardzo duże szanse na awans. Ogromne brawa po raz kolejny dla Michała Bąkiewicza, gdyby nie on to pewnie przegralibyśmy 3-0.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Isostar long energy

Następny temat

Czy można pływać codziennie??

WHEY premium