SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Liga Mistrzów Siatkarzy 2008/2009

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17735

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Też liczyłem na to, że chociaż seta urwą, nawet tak u buków dałem i lipa
Bąkiewicz i Murek bezbarwni, Murek to w ogóle jak duch na boisku
Iskrę grającą u siebie nikt nie pokona w fazie grupowej
Mecz z Panathinaikosem będzie decydujący jeśli chodzi o awans

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
Już się wydawało, że drugi set będzie nasz, niestety nie mieliśmy dzisiaj argumentów, nie było komu atakować po prostu.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
No przy stanie 15:18 już myślałem że dociągną do końca tego seta, ale seria sześciu potężnych serwisów Niemca skutecznie Nas zatrzymała na 18 punkcie

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
Wiedziałem, że jak ten Schöps wejdzie to się zaczną kłopoty Skry

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Też czułem, iż katastrofa wisi w powietrzu

Wyniki LM z dziś:
Kazan vs Piacenza 3:2 (16:25)
Zacięty pojedynek, lecz Rosjanie pokazali klasę w tie-breaku, gdy ze stanu 10:13 wyciągnęli na 15:13 i wygrali cały mecz 3:2. Rosyjskie parkiety dnia dzisiejszego pozostały niezdobyte

P.Zoomers vs Paris Vol. 3:2 (25:18)
Po dwóch szybko wygranych setach przez gospodarzy, Paris odrobił dwa sety i w tie-breaku miał 6 piłek meczowych, lecz zespół z Francji nie potrafił żadnej z nich wykorzystać. Przy stanie 20:21, gospodarze zdobyli trzy punkty z rzędu i ostatecznie wygrali cały mecz 3:2. Niestety wygrali, niestety bo...postawiłem na Paris

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2008-12-19 01:01:36

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
bys posluchal kolegi, zagralbys 2 razy na ruskow i spokoj, albo na iskre -7,5 malych pkt

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Było minęło, życie

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
Transmisje z 5 kolejki fazy grupowej, na kanałach Polsatu:

14.01.2009 - środa

18.00 - na żywo: Liga Mistrzów: PGE Skra Bełchatów - Panathinaikos Ateny (Polsat Sport)

20.00 - na żywo: Studio Ligi Mistrzów (Polsat Sport)

20.30 - na żywo: Liga Mistrzów: Knock Randstad Roeselare - Lube Banca Macerata (Polsat Sport)

18.30 - na żywo: Liga Mistrzów: Iraklis Saloniki - Domex Tytan AZS Częstochowa (Polsat Sport Extra)

22.40 - Liga Mistrzów: Trentino Volley - Beauvais Oise (Polsat Sport Extra)

15.01. - czwartek

19.55 - na żywo: Liga Mistrzów: Piet Zoomers/D Apeldoorn - Copra Nord Mecanica Piacenza (Polsat Sport Extra)

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
a ja znowu czekam na bilecik do Łodzi

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 237
Do zobaczenia w Łódzkim MOSiR ;))

e-sports generation :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Isostar long energy

Następny temat

Czy można pływać codziennie??

WHEY premium