SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Libol 200 - Opinie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12477

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
No widzialem co napisal ze nie ma pelnego 10ml,tak samo jak i ja mowie ze jest ok 9ml ale nie 6

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ziki ja oczym innym a ty o cyzm innym

Dlamnie to on tma nie pisal o butli 10 ml tlyko o soczku 200 mg ze nie am w 1 ml, ale Ty widzisz cos innego czego ja nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Kupiles greka i chcesz byc usatysfakcjonowany ze nie wydales kasy w bloto ,bo mogles wziasc ll albo bd i po to ten post hrhr =]

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
ja mam, ale gestosc oleju o niczym nie swiadczy.
jak mozna wyciagnac wnioski ze nie ma 200 mg, jezeli nie ma sie odnosnika w postaci dzialania innej deki ??
a nawet jakby ktos bral wczesniej hole, czy norme to organizm inaczej zareaguje na ta sama dawke tego samego srodka.
LL to under, wiec nigdy nie dojdziecie czy to dobry towar , czy syf. Jednemu moze sie trafic deka, innemu enan w to miejsce, a moze kazdy ma enan, a moze kazdy deke ??
a moze komus kolega zdjal kapsel wyciagnal deke i wpuscil olej rzepakowy ??
mozna tak gdybac 2 dni i ch.uja to da.

Tomaszea gdyby placili za zakladanie postow i pisanie glupot bylbys bogaty

CONQUER ALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Młody - jak zwykle bezpośrednio -

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
"Tomaszea gdyby placili za zakladanie postow i pisanie glupot bylbys bogaty "

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
hm po to jest forum zeby pytac

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 707
Po co sie sprzeczac jak i tak na 150% Libola pakuja tesciem propionicum,wiec kto kupuje ten zaluje i niebadzmy naiwni.Pozdrowienia.

Power

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
consol na 150 % to ty jestes ograniczony.
gdybys wiedzial jak dziala prop i jak dziala deka to bys moze zrozumial ze pakowanie propa w miejsce deki nie jest zbyt madre.
jezeli juz ktos robi wala deki daje taniego testa, ale dlugoterminowego, zeby to chociaz czasem dzialania przypominalo deke.
propa duza czesc stosujacych libol by juz dawno poznala

CONQUER ALL

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Andractim Gel

Następny temat

smak propionatu

WHEY premium