SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lekki Poradnik

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2090

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Waga

78

Wzrost

166

Obwód ramienia

-

Obwód klatki

-

Obwód uda

-

Obwód talii

-

Staż na siłowni

3 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Jest

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

0

Cel cyklu

Rzezba
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 41
Witam, Mam pytanie odnosnie do clenbutrol, nigdy nie zarzywałem sterydow i nigdy raczej nie bede, lecz chce poprostu zejść z masy tylko i pomyslałem nad clenbutrol, miałem różne odzywki żeby spasci z masy ale nizbyt pomagają, i jakie skutki uboczne są po clenie, wiem ze drażenie rąk i wgl nie spanie po nocach jak wy go oceniacie ? i myśle żeby kupić, ależ może znacie jakiś również inny produkt co nie bedzie aż tak zle do organizmu,??

Proszę o wyrozumiałość i bez gupich komentarzy.


Zmieniony przez - yatah234 w dniu 2014-04-04 18:47:00
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ankieta działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 41
Nie mam czym zmierzyc obwod w bicku bede mial z 38/39 na pompie z 41/42, z reszta to nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
to reszte zmierz ile w pasie?co z dietą??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 41
Dieta jest, jem platki z rana, owoce, serki wiejskie, ciemny chleb, obiat to roznie zupa pomidorowa, nie raz tam utko z idyka do tego warzywa, w pasie mam 105

Zmieniony przez - yatah234 w dniu 2014-04-04 19:13:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
zacznij od działu odżywianie i żadnych leków nie bierz bo sobie krzywde zrobisz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 41
Zacznij od dzialu odzywianie czy te sterydy juz wam biją do głowy czujecie sie jakbyscie byli bogami, zapewnie nic nie jecie tylko pchacie w sobie te sterydy znam paru takich na silowni mysla ze wszystkim muzgi zjedli i sa madrzejsci a nic nie jedza, a jedynie to mowia dieta najwazniejsza.. to że starszy jesteś i masz sie za madrzejszego to zdecydowanie nie, lat treningu czy nie treningu nie maja nic znaczenia, daruj sie takie komentarze, pytam się normalnie o poradę a tu takie bezsensowne wypowiedzi, krzywde to wy swojemu organizmowi robicie po sterydach. Ja tylko chce siegnać po clenbutrol, bo u mnie jest tak z organizmem ze szybko umie mase nabrac a z masy zleciec to lipa, dziekuje za pomoc chętnie poradze sie sam z tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
no właśnie widze jesteś okraglutki skoro taki wygląd ci pasuje twoja sprawa.po wakacjach w pasie 110 zakład?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 41
No pewnie, bede jechal teraz na amfetaminie :) potem zmaszkiece sie i kupie pare dobrych rzeczy, testo wezme, winstrol ruskie, deca bd sila na wakacje:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
yatah ciąg się stąd i idz do szkoły,bo żal czytać bzdety z błędami ortograficznymi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
yatah234 nikt ci tego na złość nie pisze masz problem OK z chęcią pomożemy i doradzimy Nie dziw sie że zostajesz odesłany do diety redukcja to przede wszystkim dieta a ty płatki,pieczywo,owoce=cukier,zupa pomidorowa no i czasami udko
1

w toku eksperymentu chemicznego

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z jadrem a cykl na tesciu.

Następny temat

Igła w poślad - szybkie pytanie !

WHEY premium