SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lecytyna sojowa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 886 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57921
Czy ktoś z Was próbował systematycznie dawkować lecytynę (sojową, słonecznikową) w kontekście ew. korzyści płynących z kwasu fosfatydowego?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
Mateusz4949
jw, może coś tam działa ale załóżmy że daje to kilka np.3% szybszej budowy masy mięśniowej, to pytanie za 100 punktów ile czystego mięsa bez zalewania fatu czy tłuszczy możesz bez sterydów zbudować w miesiąc? jak będzie to 200g dla osoby regularnie ćwiczacej to jest sukces więc 200g*3%=6g więc nawet jakbyś tą liczbę pomnożył kilkukrotnie to dalej będzie to za mało żeby dostrzec różnice, co nie znaczy że jej nie ma, a po prostu ludzie czasem oczekują nie wiadomo czego - złotych gruszek na wierzbie od poczciwej lecytyny sojowej którą polecam jako suplement prozdrowotny w dawce 2-3g/dzień

Zmieniony przez - Mateusz4949 w dniu 2017-07-30 21:14:35


swiete slowa, po prostu bazujac na tym co widzimy lub na ppomiarach centymetrem, wagą łazienkową, nie jestesmy w stanie okreslic czy faktycznie wplyw byl znaczny

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Raczej nie, poszukaj na forach zagranicznych coś ktoś coś tym wspominał kiedyś

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ja biorę już około roku regularnie rano i wieczorem, szczerze powiem nie pamiętam co mną kierowało, że się na nią zdecydowałem i w jakim celu rok temu ją pierwszy raz kupiłem, ale biorę z przyzwyczajenia i wiem, że jak zbliża się koniec zapasu to w stres wpadam, że muszę kupić :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
bys musial zjesc tyle, aby dostarczyc okolo 750mg kwwasu z lecytyny, wiec musisz znac standaryzacje

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 886 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57921
Lecytyna już do mnie idzie. Wychodzi na to,że ok 10 mg dziennie powinno dać ok 800 mg PA. Zobaczę,czy będą jakieś efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
a nie 10g lecytyny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 886 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57921
10 g oczywiście, dzięki :) Dodo, a Ty jak to przyjmujesz? Z wodą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
rano i wieczorem razem z porcją babki płesznik zalewam wodą czekam 5 minut i wypijam, jak zapomnę i stoi z godzinkę to lecytyna jest praktycznie jak luźny żel, a jak 5 minut to jeszcze można coś pogryźć :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4487
Lecytynę stosuję od dość długiego czasu ale to pod kątem poprawy pamięci. Nie lepiej Tobie kupić kwas fosfatydowy? Mnie również zainteresował temat. Znalazłem jeden produkt na necie Mastodon Scitec ale jest dość drogi. Mimo to przymierzam się do zakupu ale to dopiero po wakacjach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
temat jest dosc ciekawy z kwasem, wart rozpaytrzenia

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 886 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57921
emanio
Lecytynę stosuję od dość długiego czasu ale to pod kątem poprawy pamięci. Nie lepiej Tobie kupić kwas fosfatydowy? Mnie również zainteresował temat. Znalazłem jeden produkt na necie Mastodon Scitec ale jest dość drogi. Mimo to przymierzam się do zakupu ale to dopiero po wakacjach

No właśnie w tym sęk,że Mastodont jest bardzo drogi. Poza tym wystarczy spojrzeć na skład (lecytyna sojowa wyłącznie). 500 gry lecytyny kupiłem za 35 zł więc takie rozwiązanie wychodzi znacznie taniej. Zobaczymy co z tego będzie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja dla początkującego Boksera

Następny temat

Przedtreningówka + staki kreatynowe pomoc w dobrze optymalnych produktów

WHEY premium