SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lafay + rower

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26
Witam kolegów forumowiczów

Zamierzam zmienić coś w swojej sylwetce - od dawna nie byłem w dobrej, lecz zaledwie przeciętnej formie. Celuję w wysportowaną, wyrzeźbioną sylwetkę, mam 21 lat, 178 cm przy wadze 75 kg (niestety, raczej niewiele mięśni).

Niedawno kupiłem rower, skończyłem przelotny flirt z fajkami i wraz z zmianą pogody w każdy dzień roboczy pokonuję trasę dom-miasto w obie strony, łącznie jest to ponad 20 km.
Od paru tygodni próbowałem zrzucić zbędne kilogramy, ale nieuregulowany tryb dnia (długie bezsenne noce spędzone na nauce, nieregularne odżywianie) torpedował wszelkie wysiłki.

Obecnie planuję zrzucić kilogramy i wyrobić sobie wytrzymałość za pomocą roweru , by potem wzbogacić to treningiem LaFay'a.

Pytanie: Co z robić z jazdą na rowerze w dni treningowe? Wolałbym nie rezygnować z dojazdów rowerem. Ponadto, nie wiem, czy ten stały element codziennej rutyny nie będzie w jakiś sposób kolidował z treningami.
Pytanie 2: Jak ziemniaki mają się do tej całej diety Proteo System? :D
Pytanie 3: Jakieś porady osób mających z tą metodą doświadczenie? Szczególnie nt. diety.


Pozdrawiam

Zmieniony przez - tymonon w dniu 2013-04-25 00:28:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
1) Nie będzie.
2) Nie ma problemu, dietę można ułożyć indywidualnie, nie sugerując się Lafayem, akurat w tym aspekcie, aż tak dobra ta książka nie jest.
3) Brak, wszystko w książce.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[W drodze do doskonałości] Dziennik Treningowy by. LaoHu

Następny temat

Budowanie siły/masy w domowych warunkach

WHEY premium