SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LATYNOSKI ! cd owijania w bawelne //spam

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
użyłam kredki do oczu koleżanki ,kredka z avonu...
eraz mam takei mroczki...tak widze lekko przez mgle ...
zmyłam ja ale dalej tak mam co zrobic?
f*** dziewczyny tez tak amcie"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Zmylas niedokladnie albo resztki dostaly sie do rogówki i puki sie nie rozpuszczą bedziesz jak lunatyk . Biedna.

Przejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
wspolczujemy klaudia
a ja mam w domciu szczeniaczka 2-miesiecznego moj chlopak znalazl go u siebie na osiedlu, ktos wyrzucil z domu 2 takie maluchy. I oczywiscie musialam go przygarnac jest przeslodki ale z 2 psiakami w mieszkaniu to jest niezle urwanie glowy

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
fajnie masz bo moich na psa nie moge namówic

kurde bylam 16 u dentysty i powiedzial mi że 4 mu sie nie podoba i czy reaguje na zimno czy ciepło, ja nie chcąc żeby mi coś robił powiedziałam że "nie wiem", na co on zaczął się śmiać i stwierdził że jak zacznie się coś dziać to mam zaraz przyjść i niestety.. chyba będę musiała iść co za szajs, koleś jest młodziutki, przystojniutki i słodziutki ale wolałabym się spotkać z nim w jakiś innych okolicznościach

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
hehe to jak sie umowicie na randke to bedziesz miala leczenie gratis
ja usuwalam w piatek 7dolna i zrobil mi sie pusty zębodól- prze***ane. Przez te wszystkie dni bylam na srodkach przeciwbolowych i dopiero dzisiaj udalo mi sie odwiedziec stomatologa i dostalam recepte na antybiotyk
a co do psiaka to ja juz jednego mam wiec nie wiem czy tego zostawie, ale ten maluch jest taki slodki ze szok

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Wam to sie podoba jak jakis Romeo jest lekarzem i was leczy? K***a jakbym wiedzial ze lekarka i pielęgniarki to jakies modelki to z ręką na sercu, wole wykitowac niz lezec w takim szpitalu, nie dałbym rady. Juz na samą myśl padam ze wchodze do dentysty a tam jakas laska. O zgrozo scenariusz gorszy niz wojna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
jakie nam ? mnie sie moj dentysta nie podoba

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Szkoda ze na stome nie pozedłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
ee tam szkoda starcilbys wtedy w moich oczach

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Czemu? Leczyłbym bezbolesnie ( i za friko )

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2007-05-02 18:43:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoczł---

Następny temat

Solarium

WHEY premium