SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LATYNOSKI ! cd owijania w bawelne //spam

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
To jeszcze nic z tym ruskim boj bendem, badajcie to:



Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2404
"Dziś zrobiłam sobie kwasy na twarz." hej ...yyy nie każdemu to wiele mówi, ale napewno fajnie :)

e0r. Dobre to - haha! ...wiesz, uwielbiam tego gościa co podklada głosy :) ...jest jeszcze kilka filmików. Jeden z pudzianowskim, napewno widziałeś :] ten sam typ głos podkłada.

Zmieniony przez - HoSaX w dniu 2007-02-24 18:24:09

...zycie jest za krotkie zeby je przespac ;p

serial do wszytkich gier i softow: 5P13R-D4L4J-1KUP5-30RY6-1N4L4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Sorki zapomniałam,że czasem się muszę tłumaczyć,ale powiem Ci,że osoby z trądzikiem będą wiedziały mniej więcej o co chodzi bo często pada tu to pytanie
Kwasy to nałożenie preparatu zawierające w swym składzie m.in. kwasy owocowe jak np.jabłkowy, winowy, mlekowy itp. Ja miałam taki preparat jak mleczko do twarzy o stężeniu 25%(było jeszcze 35%,ale się bałam).Zabieg fajny bo twarz ładnie wygląda później
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Hosax to nie żaden gość tylko syntezator mowy na kompa, wpisujesz tekst i czyta ludzkim głosem.

Filmiki widziałem, tworzy je nasz forumowy kolega - Knife.

Zmieniony przez - e0r w dniu 2007-02-24 18:33:46

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 267 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2404
e0r no nie gadaj. ale bomba! a ja myślałem, że to jakiś typ ma taki śmieszny głos. Brzmi bardzo naturalnie i śmiesznie zarazem. Super. syntezator IVONA, hyh... muszę to załatwić :) masz jeszcze jakieś linki? ...bo widzę tu kilka na jutubi. Ale to pewnie nie wszystko.

Ona1983 - nie znam się na tym :) ...ale takie coś jak Ty masz w avatarze, to bym se walnął :) ...pomaga na trądzik? :DD

...zycie jest za krotkie zeby je przespac ;p

serial do wszytkich gier i softow: 5P13R-D4L4J-1KUP5-30RY6-1N4L4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Dokładnie to co mam w avku to nie bardzochyba,że to maska ściągająca
ale to co ja miałam dziś to tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
u dermatologoa kosztuje to okolo 100zł..
Chcialem sie nawet na to wybrac kiedys lecz sie rozmyslilem z powodu kosztów

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
No widzisz a ja bym Ci zrobiła za pół darmo po kosztach kosmetyku
Tylko,że u dermatologa są mocniejsze stężenia tych kwasów.Na taki zabieg możesz też się wybrać do salonu kosmetycznego,ale nie wiem ile on kosztuje.Ja będę miała szkolenie z tego zakresu w następną niedzielę to dowiem się coś więcej.Jak Cię to interesuje to może uda mi się złapać kontakt z producentem tego kosmetyku bo sama chcę mieć taki w domu to CI napiszę co i jak i sam będziesz mógł sobie robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Bede wdzieczny.. ;D

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Najpierw zaczekam na to szkolenie,bo na tym preparacie jest napisane że mogą go stosować osoby przeszkolone w tym zakresie no i zobaczę co będzie się działo z moją twarzą to już będę pewniejsza,żeby Ci to polecić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoczł---

Następny temat

Solarium

WHEY premium