SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LATYNOSKI ! cd owijania w bawelne //spam

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
No i jakbyś się pokazała z taka maską na twarzy lub na innej części ciała(bo robimy sobie na całe ciało )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
jakos dalabym rade mam same baby w grupie wiec spoko , jedynie czasami mamy z wykladowcami facetami ale mysle ze jakos by to przezyli

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Lepiej pewnie by się nawet ucieszyli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
hehe mozliwe

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
TO masz tak jak ja na kosmetyce,same babki w grupie rozrywką jest jeden fryzjer z sali obok i jak chce żeby go pomasować to wpda do nas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
hehe to niezle macie
lece Basiu :*

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
oki
miłego popołudnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
dzieki popoludnie moze nie bedzie takie ciekawe ale za to wieczor bedzie mily
ale brrrr na dworku

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
A ja się zbieram do szkoły na szczęście dziś krótko bo tylko kosmetologia będzie
Ja też będę miała fajny wieczorek najpierw HIIT po klatce schodowej(dobrze,że w niedzielę się wyprowadzam z tego bloku ) a później nauka fizyko bo jutro jakiś teścik się szykuje a na koniec muszę poćwiczyć wzorki na paznokietkach bo jutro zaprosiłam koleżankę na zajęcia i mam ją ,,zrobić'' od stóp do głów
Miłego popołudnia wszystkim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
oj szkoda Basia ze bliezj nie mieszkasz bo chetnie bym sie Tobie oddała heh

u mnie rano ciepło było teraz jakis wiatr sie zrobil eh..'
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoczł---

Następny temat

Solarium

WHEY premium