SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LATYNOSKI ! cd owijania w bawelne //spam

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142719

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
ja dopiero wqstałam...i jest maskara
jak mysle ile musze dzisiaj zrobic odnosnie szkoly to az mi sie plakac chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Nie łam się Klaudia dasz radę.
Ja właśnie wzięłam się za czytanie swojej pracy kontrolnej,ale to na szczęście przyjemność,tylko duża bo na ponad 30 stron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
podziwiam Cie nie dosc ze czesczasz bna sttudia ekonomiczne to dodatkowo zajmujesz sie kosmetologia...skad tyle czasu;->? skad?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
No i jeszcze codziennie siłownia Podstawa to dobre zorganizowanie się Dlatego Bili podejrzewał że mam wszystko zaplanowaneNo i musiałam ograniczyć spanie do południa a wstaję teraz rano.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
ja akurat mam zero organizacji wlasciwie a ostatnimi czasy doszedl tez komplenty brak koncntracji

f*** co sie dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Wiosna??
No to jest najgorsze,ale ja też mam tak czasem to nie zrobie nic przez tydzień,a później jak zacznę pracować to nadrobię wszystko co miałam zrobić w miesiąc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
a jak juz czegos nie zrobie to nie zrobia raczej nigdy
teraz musze ponadrabiac bo mnie dlugo w szkole nie bylo przezd feriami i po feriach i ostatnio...i sie narobilo tego...spr do napisania badz poprawienia...
musze sie uporac do konca kwietnia a nie jest tego mało
bo pozniej zaczynaja sie matury w szkole i nie bedzie konsultacji a nauczyciele nie beda mieli czasu...eh!
jedynm slowem pierwszy raz sie tak gleboko wkopalam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Spokojnie miałam podobną sytuację na studiach na 3 roku ale pomału wszystko się dało,za to teraz mam niezłą nauczkę i staram się zaliczać wszystko w terminie(choć czasem to się nie udaje ).Na pewno nauczyciele Cię nie zostawią samej z tym problemem

Zmieniony przez - ona1983 w dniu 2007-04-10 11:42:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
oj z tym ostatnim bym sie sprzeczała no ale dobra
posiede jescze troche na kompie ! zmyje naczynia i pojde sie uczyc to na dzien dzisijszy i chwile obecna bedzie najlepszym rozwiazaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
No też mi się tak wydaje,że to dobre rozwiązanie
Ja się zbieram i spadam do fryzjera
Miłego dnia wszystkim.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoczł---

Następny temat

Solarium

WHEY premium