SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Solarium

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 402
Chodze na solarium od niedawna :) wczesniej tez juz chodzilem ale mialem dluzsza przerwe. I mam taki problem ze schodzi mi skora z ciala po slce :/ smaruje sie kremami nawilzajacymi i malo co daja :/ moze zna ktos jakis sposob ktory by mi pomogl aha i chodze do solarium 2 razy w tygodniu po 12 min ;)

...:::CLUBBASSE:::... d( o O )b "Can You Feel The Bass...??!!"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Jak wyżej koleżanki ja bardzo lubię te oferowane przez solarium(albo kupić sobie taki prywatny polecany w solariach to zawsze będzie taniej i chodzić z nim na solarium ).Czasami kilka razy wystarczy je stosować a fajna opalenizna jest później no i zapach tych kosmetyków zachęca do posmarowania się nimi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
jaki masz fototyp ? to jest pierwsze podstawowe pytanie ....
pozatym nie czesto chodzisz na solarium sam napisales...wiec
po co odrazu meczyc skore po 12 min;->?
powinienes zaczac gdzies od 7-8...
do tego sa roznego typu balsamy zapoboegajace temu i temu...oblookaj temat podwieszony o solarium
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
z solarium jak ze słoncem, skore trzeba przyzwyczajać, po dluzszej przerwie 12 min to za duzo
na razie nie opalaj sie dopoki skora nie powroci do normalności, stosuj balsamy 2, a jesli trzeba 3 razy dziennie, najlepiej jakies balsamy/emulsje lagodzące oparzenia (jak napisane ze słoneczne to mogą być)
Firmy celowo nie podaje bo tyle tego jest.. ja się tak opalam ze nie miałam "przyjemności" testować czegos na oparzenia, w kazdym razie kup cos co łagodzi i mozesz nawet 3 razy dziennie smarowac skorę jesli jest mocno poparzona.

poczytaj tez podwieszony post Pauli o kosmetykach na solarium, moze na przyszlosc sobie cos z tego wybierzesz

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 402
eee smaruje sie kremem 3 razy dziennie i skora schodzi i tak

...:::CLUBBASSE:::... d( o O )b "Can You Feel The Bass...??!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Stary przesadziłeś z dawką naświetlania. Zimą skóra jest blada i to jest dla niej szokiem sztuczne opalanie. Zaczerwienienia, schodzący naskórek, to typowe objawy. Nie chodz teraz na solarium, odczekaj 2-3 tyg aż naskórek się zregeneruje (możesz zastosować peeling pod prysznic i dobrze nawilżaj skórę po kąpieli) i wtedy na solce max 6-8 minut na lampach 160 Watt by się przyzwyczaić, żadnego opalania w tubach czy na turbo-łóżkach.

Zmieniony przez - e0r w dniu 2007-02-25 15:23:56

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Tak to jest ..."jak się człowiek spieszy to się....." chciałeś bracie zbrązowieć w 3 tygodnie a teraz 3 tygodnie poczekasz. A tak serio to po przerwie weź sobie parę razy po 6- 8 min a potem zwiększ do 10. Swoją droga znajoma kosmetyczka kiedyś mi opowiadała, że najintensywniej opalamy się przez 8 min- a potem to już raczej się wygrzewamy a skóra już nie chłonie tak mocno promieni(ale to tak na marginesie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Lepiej zacząć od małej ilości minutek a często.Możesz chodzić nawet co 2 dzień ale na naprawdę kilka minutek (np. na 5).Jak się skóra przyzwyczai to można stopniowo zwiększać np. o 1 minutkę.Jak się chodzi raz na tydzień to w celu podtrzymania opalenizny.No i wszystko zależy jakie są lampy.
Jak masz poparzenia to musisz poczekać aż się skóra zagoi.Jak Eor zrób peeling(ale jak nie ma już podrażnienia) i koniecznie dobry balsam nawilżający i powinno się polepszyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Co drugi dzień? Na początek przygody z solarium 6 minut raz na tydzień wystarczy.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Jak bedzie miał skórę zagojoną i sprawdzi sobie lampy jakie są na solarium to sądzę,że co drugi może co trzeci dzień nic by się nie działo,ale mówie o 5 minutach i słabych lampach i bez przyspieszaczy.Każdy reaguje inaczej na solarium.Ja tak robie i jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Moim zdaniem co 2-3 dni dni to za dużo dla początkującego, nawet na te 5 minut.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
No faktznowu okazałam się egoistką bo ja tak robię,ale mam już to opracowane i wytestowane dlatego nie narzekam,ale jak czasem słyszę o mocnych lampach to się w sumie nie dziwie skąd później te poparzenia(zwłaszcza jak się nie poinformuje o tym klienta).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LATYNOSKI ! cd owijania w bawelne //spam

Następny temat

czego brak??

WHEY premium