SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LATYNOSKI ! cd owijania w bawelne //spam

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 142690

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
i co wyslesz nam to przez meila ?

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
no jasne ... podaj maila






nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
wolalabym jakas paczka expresowa

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
niestety poczcie nie ufam

nic nie stoi na przeszkodzie jednak bym wyslal mojego golebia pocztowego jutro punkt 4 rano wrzuci przez okno przesylke

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
kurcze a nie masz jakiegos golebia ktory dofrunie w godzinke ? bo nie bede wstawac o 4 rano zeby napic sie

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 89 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 845
ehhh.. kobiety nie dosc ze im człowiek zawsze chce dobrez zrobic :P:P ( w tym wypadku postawic drina) to i tak zawsze narzekaja :P ... Leandro nie ma co sie starac przyjacielu ;d razem sie napijemy a panie sie same do nad dosiada :)

WITAM ALL - WIECZOREM :)

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę. Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym, napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider® - trener mistrzów kulturystyki od 1936 roku, mający w dorobku miliony usatysfakcjonowanych wychowanków!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Leandro woli pic ze mna tak?
A ty jestes chyba jeszcze niepelnoletni skoro masz w nicku 89?

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 89 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 845
Leandro nie daj sie ... zwiesc kobiecie bo jak raz jej sie uda to jzu tak do konca zycia bedzie Ciebie ustawiac :P:P nie ma to jak dobre towarzystwo ziomka ;d w tym wypadku moje :) aaa panie same sie znajda tak jak mówie :P .... mi mozesz zaufac wkoncu facet faceta nie zdradzi w przeciwienstwoe do nieobliczalnych i niekontrolowanych odruchów kobiet :P

p.s. 18 lat skonczyłem juz w grudniu :p i wcale nei jestem z 89 tylko z 88 ale 88 pewnie było juz zajete dlatego odmłodziłem sie o rok ... a poza tym to kto sie terz wieku czepia .. chyba tylko blue

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę. Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym, napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider® - trener mistrzów kulturystyki od 1936 roku, mający w dorobku miliony usatysfakcjonowanych wychowanków!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
to byl tylko JOKE
Leandro i tak sobie juz poszedl, dobrze ze chociaz posle mi golebia z przesylka

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 89 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 845
no spoko zart nie zart :) ja tylko wyjasniłem parwde ;d zeby mnie ktos za małolata tu nie brał bo prezpraszam bardzo jestem juz DOROSŁY:p heh ale szczerze mówiac to wolał bym miec tak z 16 lat ;d;d bo to był dla mnei najlepszy okres w zyciu jak na razie ;) włąsnie ten za takiego małolata heh piekne czasy ;) a teraz to juz niby wszystko mi wolno ;/ i wszytsko straciło swój dawny urok :/ ...... niestety chyba przezywam jakis syndrom starosci czy cos :p ze mnie tak na takie refleksje wzieło ...

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę. Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym, napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider® - trener mistrzów kulturystyki od 1936 roku, mający w dorobku miliony usatysfakcjonowanych wychowanków!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoczł---

Następny temat

Solarium

WHEY premium