SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kwestia prawna

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 357
Nitrogliceryna też jest środkiem bojowym i co z tego wynika? Pewnie złe porównanie, bo nie jest fitotoksyczna (brzmi srogo).
Doping to przecież metody treningowe uznane tu i ówdzie za zabronione. Myślę, że stosowanie DNP się w tej definicji mieści. Jeżeli się mylę, proszę śmiało przenieś mój temat do bardziej odpowiedniego działu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
DNP to srodek szeroko stosowany w dopingu
tak to jest jak sie korwa spece dobiora i chca doradzac, jeszcze jedna wypowiedz tak glupia i po banie dozywotnim

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czytam czytam czytam i aż oczom nie wierzę gdyby nie wypowiedź micza to bym chyba pomyślał że mam kłopoty z kojarzeniem faktów albo jakieś omamy


dnp z tego co pamiętam najlepiej redukuje ale mozna sie ladnie przejechac ogolnie dla mnie bezpieczne prawie jak metri ale w hameryce stosuja nawet czesto z tego co pisza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547

DNP (2,4-Dinitrophenol) jako lek został odkryty w 1920 roku na Stanford University i jest uważany za najlepszy dostępny spalacz tłuszczu.
Przy zastosowaniu DNP, bez restrykcyjnych diet, można stracić nawet 3 kilogramy tygodniowo. Dlatego przez kilkanaście lat był stosowany jako popularny lek odchudzający. Jego stosowanie w USA zostało zakazane w 1938 roku ze względu na podejrzenia o wywoływanie zaćmy (w ok. 1% przypadków osób przyjmujących DNP dłużej niż 3 miesiące). Przypuszczalnie jest to reakcja organizmu na gwałtowne i długotrwałe zachwianie metabolizmu i działają tutaj podobne mechanizmy jak w przypadku chorych na cukrzycę, u których zaćma występuje bardzo często. DNP jest stosowane do dzisiaj jako środek do uzyskiwania tzw. rzeźby przez zawodowych kulturystów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 9041 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 98000
Kvrwa, wy czytacie te posty?
Koleś pyta o LEGALNOŚĆ a nie CO TO JEST DNP.

Quod medicina aliis, aliis est acre venenum

Trzecia Rzeczpospolita, Polska Ludowa
To samo od nowa, to samo od nowa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
wkleiłem bo się pytają co ma to wspólnego z dopingiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 603 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12851
Legalne jest posiadanie, nielegalne jest wprowadzanie do obrotu. Jednak mając wieksza ilosc substancji można z samego faktu jej posiadania zostać pociągniętym do odpowiedzialności karnej - sądy interpretują to tak, że posiadasz to z zamierzeniem wprowadzenia do obrotu ;)

wujek dobra rada xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
toć to nadintrpretacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
nic podobnego
ilosc ktora wskazuje na uzycie wlasne bedzie ok
nie raz i nie dwa policja wjezdzala do domow moich jak i pewnie waszych kolegow i dobrze wiemy ze normalne ilosci koxu ich nie interesuja, a nawet jak wezma ze soba to musza pozniej oddac,

mnie tez celnicy zatrzymali i znalezli paczke winka EC, obejzeli i grzecznie oddali

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
https://www.sfd.pl/Legalność_Dinitrofenolu-t414077.html 

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóżcie ustalić pare rzeczy co do cyklu.

Następny temat

2nd cykl by mlz / pora wskoczyc pare kg wyzej %-) /do analizy

WHEY premium