SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kurzajki:-(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 848965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
myjcie się to nie bd kurzajek :D

Dobry żart

Ale myślę, że zainteresowanych Twoje żarty nie śmieszą. To nie kwestia higieny. Oczywiście mycie jak najbardziej wskazane, żeby nie było

Wracając do mojego przypadku : zaatakowana stopa wyleczona tak na 98 %

Teraz już wiem: spróbujcie zastosować taką kuracyjkę jak ja (mówię o tej lekami): bezbolesna, bezinwazyjna, niekosztowna (tylko Groprinosin troszkę kosztuje..) - jak nie pomoże to wtedy inne metody. Ja na laser bym wywalił ok 1000-2000 i babka nie gwarantowała całkowitego wyleczenia.



Zmieniony przez - kaczka41 w dniu 2010-10-18 07:30:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82
No tak, jakby kurzajki były od niemycia się, to zdecydowanie więcej ludzi miałoby z nimi problemy, niestety Też leczyłem to ścierwo przez cały rok, wypalanki, maści, inne takie tam wymrażania. Odpuściło. Nikomu nie życzę, ale widzę, że nie tylko ja miałem tak ciężko. Tutaj: http://www.megapedia.pl/kurzajki-inaczej-zwane-brodawkami.html jest parę informacji o kurzajkach. A nuż komuś pomoże :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tutaj: [http://www.megapedia.pl/kurzajki-inaczej-zwane-brodawkami.html] jest parę informacji o kurzajkach. A nuż komuś pomoże :)
zakładam że to żart o tej pomocy??

No chyba że byłoby to wyleczenie przez definicję
Choć niektórzy różne sposoby znają, więc i ten niech będzie!
Pamietajcie, przy b.dużej ilości - sam organizm musi zwalczyć wirusa!!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odświeżam leciutko...
Pisałem,że zniknęły w 98 %....A teraz zniknęły w ogóle!
Także wygląda na to,że organizm zwalczył wirusisko. Miejmy nadzieję,że ,że nie wrócą!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
no to trzymamy kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7
Kaczka jak tam jnic nie wróciło? ile czasu brałeś groprinosin, ile opakowan?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 93
moja ciocia swego czasu miała oogromny problem z kurzajkami... całe dłonie w nich miała :/

ale wyleczyła się z nich - smarowała się tym zielem http://pl.wikipedia.org/wiki/Glistnik_jaskółcze_ziele i do tego jej polecono taki preparat http://www.kupuje.to/platform.php/aukcja/48427  szczególnie to ziele było skuteczne - przez kilka lat nie pojawiła się jej nowa kurzajka, tylko nie wiem czy to kwestia tego żę dobrze było dobrane leczenie do konkretnej osoby czy wszystkim to pomoże, ale dzielę siędoświadczniem;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ma to jak odświeżać nie? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 93
trafilam na watek przy okazji to sie wypowiedzialam ;p

moze komus pomoze - gdy ja szukalam rad na rozstepy to mnie nie obchodzilo jaka date ma wpis, ktory czytam, tylko szukalam ratunku ;) :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok, ok :p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

strona MEDYCYNA SPORTOWA

Następny temat

włosy na ramionach i barkach!

WHEY premium