SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kurzajki:-(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 848428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1777
tez mialem z tym problem glaskali klepali mrozili i nic. Ale jak poszedlem do jednego typa to tak s****wwwwwwwwwwwwww mi je zmrozili ojjjjjjjjjaaaaa do teraz pamietam tamten dzien poprostu poplakalem sie z bulu i przez 3-4h wogole nie moglem chodzic (byly one na nodze) na wozku jezdzilem .... od tamtej pory nie mam ani jednej kurz. ani zadnego probolemu :)

Ja jush fiecej nic narazzzie nieee poffiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 304
Jeśli chodzi o kurzajki to miałam je od dziecka. wypróbowałam setki sposobów! najskuteczniejszy okazał się LASER!! polecam go wszystki osobom, które chcą się kurzajek pozbyć raz na zawsze! Wybierzcie tylko dobry gabinet dermatologiczny :) (miałam nawet jedną na ustach a dziś nie ma śladu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 860 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3890
mi na kurzajki pomagaly metody naturalnozielarskie czyli mleczko z korzenia mniszka lekarskiego

nie mam juz zadnej od 8 lat

"jedynym usprawiedliwieniem bzykania jest to, że jest się pszczołą"

Vince Taylor http://www.sfd.pl/temat287458/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja rozgrzalem szpilke do czerwonosci porobilem sobie dziurki i obcielem malymi norzyczkami do paznkci:)...poki co nie odrasta..tylko martqwi mnie to ze mialem ja tuz nad paznokciem i paznkoiec mam znieksztalcony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2366
kurzajki ciężka sprawa:/ mi pani farmaceutka zrobiła jakiś płyn do smarowania. po 4 dniach pozbyłem sie tego kurestwa. jeśli dorwe składniki tego specyfiuku to napisze.pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 546
ja mam to ustrojstwo od jakichs 2 lat. chyba zlapalem na silowni no bo gdzie.i to w takim beznadziejnym miejscu, bo miedzy kciukiem a palcem wskazujacym prawej reki, w tym takim dolku ;] wiec co bym nie robil to przeszkadza... przez ostatnie pare dni bawilem sie brodacidem... skora zmiekla, zbielala i generalnie jakos nieszczegolnie zaczelo to wygladac... no to sie przed chwila wnerwilem i wycialem cale ustrojstwo cazkami... dokopalem sie do takiego brazowego syfu- czyli pewnie korzen (odkrywcze co?;p) i wyciachalem to wszystko w cholere. teraz mam piekna dziure w kolorze czerwonym ;] dezynfekuje spirytem... zobaczymy co z tego wyjdzie ;] jak nie pomoze to laser...

*** Nesquik- rosnij zdrowo ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3295 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13533
GRATULACJE

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22
Ja polecam skórke cytryny + ocet . Sam tak zrobilem i pozbyłem sie jak narazie 2 kurzajek które byly wielkości ziarna pieprzu . W tym że jednej musiałem pomóc skalpelkiem a druga zostawiłem taką napuchniętą na palcu na pare dni, pewnym czasie zmniejszyła sie drastycznie, zrobiła przezroczysta ( widać bylo korzenie BLEH) i dziś rano ja zdarłem z palca (nic nie bolało). Po obu korzajkach zostałą tylko dziurka po korzeniu. Pare dni powinno wystarczyć ażeby wszystko ładnie się wygoiło.
=]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2366
ten sposób z cytrynką i z octem gdzieś jest na forum. dokladnie opisane co i jak robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1
1.Dobry dermatolog w krakowie?
2.Gdzie zrobić (też w Krakowie?) zabieg laserem?
POMOCY!!!
cytrynki itp odpadają... duże... po kilka lat.... i na twarzy....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

strona MEDYCYNA SPORTOWA

Następny temat

włosy na ramionach i barkach!

WHEY premium