SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kurzajki:-(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 849504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 214 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6433
Ja kurzajki długo smarowałem brodacidem ale nic nie pomagało. Pewnego dnia dowiedziałem się, że w pobliżu mojego domu rośnie jaskółcze ziele (taka roślinka)z której się wyciska sok i smaruje kurzajkę. Efekt- po niecałych 2 tygodniach po kurzajkach ani śladu do dzis
Jeżeli ktoś ma do tego dostęp to gorąco polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19
a ile razy dziennie należy smarować tym sokiem z jaskółczego ziela?

ja mam taką duża na palcu od ok 2 lat, dziś ją wymroziłam 2 razy pod rząd Wartnerem i posmarowałam tym sokiem z ziela. może w końcu się jej pozbędę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 60
Okropne paskudztwo te kurzajki Zainteresowałem się tym Wartix - em i Martunek 4 z tego co zrozumiałem z opisu na ich stronce ( www.nakurzajki.pl) to trzeba psiknąć 3 razy i poczekać 14 dni aż odpadnie, jak nie odpadnie to znowu psiknąć 3 razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16
Dokładnie tak. Przyznam że kusi mnie by psikać codziennie, może by wtedy szybciej znikła. Ale trochę się boję cudować na własną rękę i lepiej według ulotki cierpliwie poczekac:)

fajna nowa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 214 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6433
Sokiem zaleca się smarować 2 razy dziennie, ale ja smarowałem tylko codziennie po razie i pomogło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35
Spory czas temu walczyłem z kurzajami na rękach, teraz odkryłem na obu małych palcach u stóp. Takie zgrubienia miałem, teraz wyciąłem tą skórę, jak i wcześniej zresztą i odkryłem te pieprzone korzonki, dobrze, że nie boli to za bardzo i korzenie nie są zbyt głęboko, jutro kupię cokolwiek taniego na wypalanie i powalczymy, jak nie da rady, to spróbuję domowych sposobów. Aczkolwiek na rękach pomógł zdaje się Verrumal, długo wypalałem, ale w końcu wszystkie zniknęły, a dosyć sporo ich miałem. No i chyba nie obejdzie się bez cynku, magnezu, etc. Trzeba zacząć wpierdzielać codziennie, skoro człowiek nie potrafi się dobrze odżywiać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16
Wypalanie i takie maltretowanie, nie ma co. Jeszcze Ci się więcej ich narobi, o bólu nie wspomnę.
Lepiej kup sobie lek w areozolu ze specjalny m aplikatorem- WARTIX.
Wydasz co prawda ponad 30 zł , ale naprawdę działa i jest "normalne" w zastosowaniu. Bez żadnej dłubaniny.

fajna nowa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35
Coś nie za bardzo ufam temu wymrażaniu, a w apteczce znalazłem Verrumal, co prawda ważny do czerwca, ale powalczę nim. Korzonków jest dosyć sporo, na raz trzeba 3 razy zaaplikować, na jeden palec chyba ze 2 te specyfiki musiałyby mi pójść ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16
Decyzja oczywiście należy do ciebie. To tylko moja dobra rada. Wartix jest dla mnie dobry, więc po prostu polecam:)

fajna nowa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
Witam! Niedawno biegałem na golasa po łące (to dla zdrowia bo to bardzo zdrowe) i niefortunnie mam kurzawkę w dziwnym miejscu (kto chce to się domyśli gdzie) bardzo to boli i nie wiem jakiego środka użyć bo to moje miejsce jest bardzo wrażliwe i ważne. Widzę że pani martunek4 chwali środek jakiś specjalny. Czy może pani powiedzieć czy w moim przypadku jest to bezpieczne ? Proszę o poważną odpowiedź ! Dziękuję.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

strona MEDYCYNA SPORTOWA

Następny temat

włosy na ramionach i barkach!

WHEY premium