SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kurczenie sie jader na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co sie teraz dzieje??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 844
ogolnie troche samopoczucie spadło pierwszy tydzień był najlepszy % czułem taka moc ,teraz tak słabiej i nic mi sie nie chce,czyli pol tableki ciagne przez 4 dni apotem co 2 dni tez pol poprostu przelamac ta tabletke ?


Zmieniony przez - TheLegacy w dniu 2016-01-22 12:04:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 844
Wziałem dzisiaj 1 tabl arimidexu reszte dni lece po pol ale zastanawia mnie dziwny słodki posmak na jezyku tabletki mam arimidex z balkana,ktoś coś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1mg to jest bardzo mało, więc czymś trzeba tabletkę "powiększyć", Ty masz to połknąć, a nie smakować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 844
dzisiaj wziąłem 1 tabletke jutro tez jedna i potem bede leciał po pół będzie git ? czy niezbyt bo wyczytałem ze tez tak bedzie ok,bo jednak troche ponad norme te estro poszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sprawdź przetestuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 844
bo dzisiaj to juz prawy sutek nawet na zimno nie reagował tak spuchł dopiero po chwili do tego jak mam koszulke to ociera i troche to przeszkadza...ale gino to nie jest bo nic pod tym nie ma tylko miekkie plus troche woda zalała wiec licze na poprawe z tym ari


Zmieniony przez - TheLegacy w dniu 2016-01-22 18:45:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enan co dokupić

Następny temat

trudny cykl

WHEY premium