SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kurczenie sie jader na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
od macania wciskania drapania coś Ci napuchnie i potem będziesz myślał że to faktycznie gino. Teraz to wrażliwość sutków zwykła.


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2016-01-10 19:13:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 844
narazie nic nie napuchło oprocz mnie :D co prawda tygodniowo test wychodzi 400mg strzły robie w pn,sroda,piatek,niedziela niby do 300 mg jest bezpieczna granica gdzie aromatyzacja mozna zminimalizowac cynkiem,jesli chodzi o dni zastrz. jest okej ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak dajesz e2d, to w jednym tygodniu wychodzi 400mg a w drugim 300mg, więc średnio bijesz 350mg week.
A to z tym cynkiem to ja bym włożył między bajki i baśnie. Ja tony cynku jadłem i nic takiego nie zaobserwowałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 844
Witam mam pytanie z 5 godzin po iniekcji tescia zaczyna mnie swedziec ciało glwnie plecy i kark 3 raz mi sie to zdarzyło,nigdzie nie moglem znalezc podobnego posta,ktos cos wie co moze byc przyczyna ?


Zmieniony przez - TheLegacy w dniu 2016-01-12 17:09:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 183
mam ciekawe pytanie.. bo zmalaly mi jajca .kiedys nie dbalem o siebie i stosowalem uzywki roznego typu. czy jakbym zaj**al samo hcg to by mi jajca uroslu do wymiau sprzed paru lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 339 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23537
może
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 844
Cześc chce zrobić badanie teścia + estradiol jestem na cyklu 3 tydzien bedzie po jutrze chciałbym sprawdzić poziomy hormonów,i tutaj takie moje pytanie czy dzień nie ma znaczenia powiedzmy zastrzyk robiłem w sobote a badanie w poniedziałek rano czy ma to jakieś znaczenie np zaniżone wartośći ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak chcesz sprawdzić poziom propa to rób dzień o strzale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Przy propionacie mogloby miec minimalne znaczenie, ale jezeli biezesz dluzszego testa to bedzie w sam raz

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 202
freedomfreak
mam ciekawe pytanie.. bo zmalaly mi jajca .kiedys nie dbalem o siebie i stosowalem uzywki roznego typu. czy jakbym zaj**al samo hcg to by mi jajca uroslu do wymiau sprzed paru lat?


Rozje bałeś mnie wpół Urosną ci jak kokosy a jak wbijesz prosto w jądro to i palma z kokosami ci urośnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enan co dokupić

Następny temat

trudny cykl

WHEY premium