SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kurczak na oliwie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5241
witam!:)
Czy mogę uśmażyć kurczaka ,w te nsposób,że pokorje go na drobne kawałki, wleje oliwy z oliwek na patelnie , położe te kawałki kruczaka i posypie przyprawą ?

Czy to bedzie zdrowe? moze macie jakies lepsze rady ?:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Zgadza sie. Wazne jest zeby zwrocic uwage czy po pewnym czasue uzytkowania nie odchodzi juz teflon. Wtedy nie nalezy juz uzywac takie patelni.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Odwiedzaj dział KUCHNIA SFD.

Co do pytania możesz tak zrobić, będzie zdrowo. Pierś natrzyj przyprawą, trochę oliwki na patelnie podsmażyć pare minut i git. Możesz także upiec w folii aluminiowej w piecyku (z olejem i przyprawami).

Co do przypraw to polecam marynatę Sphinx z działu kuchnia.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99432
kiedys tak przyrzadzalem piers ale imo lepszy smalc lub pam ale malo wydajny podobno jest

nie lepiej jesc gotowane? taniej zdrowiej tylko mniej smaczniej ale to zalezy od gustu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
parowane jeszcze lepiej

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5241
tylko ja gotuje sobie sam ,a jak to zrobic to nie mam pojecia te parowane :)

Ale czyli moge jesc tak jak teraz jem ?? przyprawka nazywa się : Prymat "kebab - gyros"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
trzeba mieć garnek do gotowania na parze lub wkładkę

może być jak robisz

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5241
mam jeszcze jedno pytanie: jak mam obliczyć wartość takiego posiłku ??? :) Uwzględniać wszystko czy jak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Panowie nie przesadzajcie z tą oliwą. Jeśli ziomek ma patelnię teflonową to może podsmazyć tego kurczaka dosłownie na naparstku oleju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699695
nawet na samej wodzie da radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
Jeżeli masz teflon szkoda oliwy, ekonomiczniej wyjdzie ;]

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5241
ja sie na tym całkowicie nie znam Pod spodem tej patelni pisze "Teflon" o to Wam chodzi tak ?:P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta- problem z czasem.

Następny temat

Dieta (masa) do oceny.

WHEY premium