SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kuracja sterydowa i zamknięta siłownia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za ile mogę kupić jakieś dobre hantle i gumy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Za chwile . Wystarczy użyć Google

P.S tylko nie wiem jak to z dostawa bedzie teraz wyglądać itd


Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2020-03-13 23:50:47

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mesja1905
Za chwile . Wystarczy użyć Google


Ja j**ie, a możesz podać firmę jakaś konkretna, albo doradzić cokolwiek zamiast pajacować, skoro taki znawca jesteś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Może trochę inwencji własnej . Co się wami dzieje w tych czasach , może jeszcze na tacy mam Ci je przynieść . Wpisz w Google gumy oporowe do ćwiczeń i tyle .
Hantle to samo . Wpisz najpierw jakie gumy wybrać , czym się różnią itd
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 466 Napisanych postów 226 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7547
Brak siłowni to pikuś, gorzej jak koronę załapiesz i zawiną takiego delikwenta na dwa, trzy tygodnie w izolatke i nawet nie będzie możliwości lotkę przyj**ać
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mesja1905
Może trochę inwencji własnej . Co się wami dzieje w tych czasach , może jeszcze na tacy mam Ci je przynieść .


Nie ale doradzić cokolwiek, a jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to w ogóle się nie wypowiadać. Po to jest forum żeby sobie pomagać a nie tylko głupio komentować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tobikab
Brak siłowni to pikuś, gorzej jak koronę załapiesz i zawiną takiego delikwenta na dwa, trzy tygodnie w izolatke i nawet nie będzie możliwości lotkę przyj**ać


Wtedy to już w ogóle była by lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 332 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9263
Aktualnie jadę test, metkę,NPP , Masteron też się wkur.wiłem jak pocałowałem klamkę wczoraj bo nie wierzyłem w to zamykanie a teraz tylko markety otwarte ale mam 60 kg obciążenia jakieś hantle gryf łamany z dawnych lat o obok jest siłka street workautowa można coś pokombinować autorowi też polecam bo lepsze jak nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364571 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669477
EroJWP
Za ile mogę kupić jakieś dobre hantle i gumy ?


Kolego odpal neta i luknij co ci pasuje bo gumy to grosze a hantle to zależy co masz na myśli od 100 zł jakiś skręcany do kilkunastu tysięcy jak chcesz kupić komplet skręconych np od 0.5 kg do 55 kg
Wiesz ile możesz przeznaczyć to szukaj w tym przedziale

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 41866
mesja1905
Widzisz jak " u nas " się sprężają
Tylko czekać aż panika j**nie konkretna , bo przybywa zarażonych w setkach



Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2020-03-13 23:12:08


w UK o tyle lepiej ,ze to wyspa ,latwo wyizolowac,bedzie dluza przerwa w szlonictwie dla dzieci ,na szciescie jeszcze silownie mi dzialaja I spokoj jeszcze jest,ale jak zawsze delivery bralem z Tesco tak teraz ciezko o wolne sloty :) tyle sie dzieje...w UK przybywa zarazonych w setkach?bo u nas troche mnie juz myli :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hcg !!

Następny temat

Jak to jest z tym tesciem?

WHEY premium